Race with KC Running Company                    Services                    KCRC events                    Race calendar                    RESULTS/PHOTOS

Ray Pec Invite
Varsity Girls

Date: 2020-09-12

Contact: Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results:

Ray Pec Invite 2020

Ray Pec Invite 2020

September 12, 2020


Results By Race Management Systems, Inc.

Overall Finish List - Girls

Varsity Girls

Large School


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   Grade    Wave

    1      1    453  Carolyn Ford          Rock Bridge                             18:49.3  6:04/M    10    16
    2      2    107  Mya Trober            Blue Springs South                      19:00.3  6:08/M    11     4
    3      3    760  Olivia Littleton      Smithville                              19:01.3  6:08/M    12    22
    4      4    414  Makayla Clark         Lee's Summit West                       19:07.2  6:10/M    11    16
    5      5    565  Sutton Richardson     Liberty                                 19:13.3  6:12/M    10    16
    6  (< 5)    373  Jolie Galloway        Central (St. Joseph)                    19:49.4  6:24/M    9     16
    7      6    506  Gracie Jacobs         St. Teresa's Academy                    19:49.9  6:24/M    9     16
    8      7    564  Ellie Maynor          Liberty                                 19:56.8  6:26/M    10    16
    9      8    456  Brooke Walker         Rock Bridge                             20:09.8  6:30/M    11    16
   10      9    509  Sydney Swan           St. Teresa's Academy                    20:15.0  6:32/M    11    16
   11     10    455  Maci Steuber          Rock Bridge                             20:20.9  6:34/M    11    16
   12     11     38  Ashlyn Smith          Raymore-Peculiar                        20:23.6  6:35/M    9      4
   13     12    508  Hailey Scheuer        St. Teresa's Academy                    20:26.7  6:36/M    9     16
   14     13    561  Sasha Hough           Liberty                                 20:28.7  6:36/M    11    16
   15     14    265  Abigail Brackenbury   Blue Springs                            20:29.4  6:37/M    9     10
   16     15    562  Grayce Kilkenny       Liberty                                 20:32.6  6:38/M    11    16
   17     16    103  Caitlin Grover        Blue Springs South                      20:33.5  6:38/M    10     4
   18     17    757  Lillian Cutler        Smithville                              20:35.8  6:39/M    12    22
   19     18    647  Alexandra Carson      Joplin                                  20:42.2  6:41/M    9     22
   20     19    415  Ella Cronhardt        Lee's Summit West                       20:44.5  6:41/M    10    16
   21     20    648  Jennalee Dunn         Joplin                                  20:45.5  6:42/M    11    22
   22     21    222  Avery Adair           Staley                                  20:48.1  6:43/M    9     10
   23     22    450  Ava Beary             Rock Bridge                             20:48.6  6:43/M    9     16
   24     23    505  Lilly Hupke           St. Teresa's Academy                    20:52.3  6:44/M    11    16
   25     24    413  Haley Baldwin         Lee's Summit West                       20:54.7  6:45/M    11    16
   26     25     74  Ella Casey            Grain Valley                            20:56.7  6:45/M    11     4
   27     26    507  Meridith O'donnell    St. Teresa's Academy                    21:01.0  6:47/M    12    16
   28     27    503  Lillian Grever        St. Teresa's Academy                    21:01.8  6:47/M    9     16
   29     28    267  I'yana Foster         Blue Springs                            21:04.5  6:48/M    10    10
   30     29    511  Maddie Weiford        St. Teresa's Academy                    21:05.1  6:48/M    11    16
   31     30    449  Gillian Barrett       Rock Bridge                             21:05.4  6:48/M    11    16
   32     31    305  Abby Elam             Kearney                                 21:06.1  6:48/M    10    10
   33     32    310  Jillian Vaughn        Kearney                                 21:07.3  6:49/M    12    10
   34     33     39  Maya York             Raymore-Peculiar                        21:07.9  6:49/M    9      4
   35     34    338  McKenna Terrell       Bentonville West (AR)                   21:11.6  6:50/M    11    10
   36  (< 5)    372  Raegan Cowman         Central (St. Joseph)                    21:11.8  6:50/M    10    16
   37     35    789  Danielle Buker        Helias Catholic                         21:12.0  6:50/M    10    28
   38     36    451  Olivia Declue         Rock Bridge                             21:13.8  6:51/M    12    16
   39     37    104  Mckenna Ledgerwood    Blue Springs South                      21:13.9  6:51/M    11     4
   40     38    102  Magdalene Boley       Blue Springs South                      21:14.9  6:51/M    10     4
   41     39    105  Hayley Neff           Blue Springs South                      21:16.7  6:52/M    9      4
   42     40    175  Lily Madden           Lee's Summit North                      21:16.8  6:52/M    12    10
   43     41     32  Lorren Chatfield      Raymore-Peculiar                        21:16.9  6:52/M    9      4
   44     42    563  Ella Lawrence         Liberty                                 21:17.3  6:52/M    10    16
   45     43    650  Allie Keizer          Joplin                                  21:18.6  6:52/M    9     22
   46     44    101  Emmerson Allen        Blue Springs South                      21:22.1  6:54/M    9      4
   47     45    759  Riley Kochanowicz     Smithville                              21:25.6  6:55/M    12    22
   48     46     31  Ellie Barker          Raymore-Peculiar                        21:28.1  6:56/M    9      4
   49     47    268  Ariana Jackson        Blue Springs                            21:33.0  6:57/M    9     10
   50  (> 7)    504  Abbi Hennessy         St. Teresa's Academy                    21:40.5  7:00/M    12    16
   51  (> 7)    510  Elizabeth Torrey      St. Teresa's Academy                    21:44.1  7:01/M    12    16
   52     48    108  Amy Woolsey           Blue Springs South                      21:45.9  7:01/M    11     4
   53     49    560  Britta Foust          Liberty                                 21:48.0  7:02/M    10    16
   54  (> 7)    106  Paige Thielen         Blue Springs South                      21:50.1  7:03/M    10     4
   55     50    269  Allie Wharton         Blue Springs                            21:51.0  7:03/M    11    10
   56     51     36  Caitlin Figge         Raymore-Peculiar                        21:53.2  7:04/M    11     4
   57     52    599  Carmen Gentilia       Platte County                           21:53.8  7:04/M    9     22
   58     53    842  Jordan Umstattd       Park Hill                               21:55.0  7:04/M    9     28
   59     54    600  Jenna Jurgensmeyer    Platte County                           21:56.8  7:05/M    12    22
   60     55    177  Cassidy Montgomery    Lee's Summit North                      21:57.2  7:05/M    10    10
   61     56    332  Shelby Fischer        Bentonville West (AR)                   22:02.2  7:07/M    10    10
   62  (< 5)    138  Ella Jobe             Jefferson City                          22:08.0  7:08/M    9      4
   63     57    224  Madie Bebel           Staley                                  22:08.1  7:08/M    11    10
   64     58    602  Maddie Klippenstein   Platte County                           22:08.1  7:08/M    12    22
   65     59    454  Grace Parsons         Rock Bridge                             22:11.6  7:10/M    10    16
   66     60    174  Kennedy Loyd          Lee's Summit North                      22:12.2  7:10/M    11    10
   67     61    604  Ryanne Rhude          Platte County                           22:12.4  7:10/M    12    22
   68     62    416  Madysen McVey         Lee's Summit West                       22:13.0  7:10/M    10    16
   69     63     76  Valerie Holcomb       Grain Valley                            22:13.9  7:10/M    12     4
   70     64    756  Emma Chevalier        Smithville                              22:15.0  7:11/M    12    22
   71     65    176  Katie Mead            Lee's Summit North                      22:15.1  7:11/M    12    10
   72     66    266  Gwynevere Detering    Blue Springs                            22:16.3  7:11/M    12    10
   73     67    840  Natalie Gerdes        Park Hill                               22:16.9  7:11/M    9     28
   74     68    330  Odessa Clear          Bentonville West (AR)                   22:17.0  7:11/M    12    10
   75     69    598  Lydia Doole           Platte County                           22:17.3  7:11/M    9     22
   76     70    170  Ann Boehnlein         Lee's Summit North                      22:17.3  7:11/M    10    10
   77     71    264  Allison Bonham        Blue Springs                            22:22.7  7:13/M    12    10
   78     72    651  Sage Mitchell         Joplin                                  22:24.4  7:14/M    10    22
   79     73     37  Lauren Jermain        Raymore-Peculiar                        22:27.8  7:15/M    11     4
   80     74    223  Aaliyah Aramjoohull   Staley                                  22:31.5  7:16/M    12    10
   81     75     80  Gabriella Valverde    Grain Valley                            22:31.8  7:16/M    11     4
   82     76     77  Lexie Nicholson       Grain Valley                            22:32.3  7:16/M    10     4
   83     77    762  Anna Redline          Smithville                              22:37.4  7:18/M    9     22
   84     78    270  Emma Wharton          Blue Springs                            22:41.4  7:19/M    11    10
   85     79    603  Kaylee Major          Platte County                           22:42.1  7:19/M    12    22
   86     80     35  Lainey Eve            Raymore-Peculiar                        22:42.9  7:20/M    12     4
   87     81     73  Peyton Bell           Grain Valley                            22:49.5  7:22/M    10     4
   88     82    227  Madeline Holt         Staley                                  22:50.4  7:22/M    12    10
   89     83    605  Abbie Schwieder       Platte County                           22:52.4  7:23/M    12    22
   90     84    793  Alexa Lamb            Helias Catholic                         22:52.7  7:23/M    11    28
   91  (> 7)    452  Grace Fisher          Rock Bridge                             22:53.0  7:23/M    11    16
   92     85     75  Annalynn Earley       Grain Valley                            22:53.8  7:23/M    12     4
   93     86    947  Angie Perkins         Lee's Summit                            22:54.0  7:23/M    11    34
   94  (< 5)    710  Marisa Garcia         Park Hill South                         22:54.5  7:23/M    12    22
   95     87    334  Stella Martin         Bentonville West (AR)                   22:56.2  7:24/M    10    10
   96     88    809  Kimberly Hernandez    Carthage                                23:00.5  7:25/M    12    28
   97     89    331  Audrey Decker         Bentonville West (AR)                   23:01.3  7:26/M    10    10
   98  (> 7)    596  Alex Beeman           Platte County                           23:03.0  7:26/M    9     22
   99     90    814  Lauren Wilson         Carthage                                23:09.3  7:28/M    12    28
  100     91     78  Lilly Ogle            Grain Valley                            23:09.5  7:28/M    12     4

 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   Grade    Wave

  101     92    337  Kyndal Stafford       Bentonville West (AR)                   23:11.3  7:29/M    9     10
  102     93    304  Aggie Edwards         Kearney                                 23:12.7  7:29/M    12    10
  103     94    172  Rachel Hamaker        Lee's Summit North                      23:12.8  7:29/M    12    10
  104  (> 7)    601  Sloan Kassen          Platte County                           23:16.6  7:31/M    10    22
  105     95    335  Madison Mcdougald     Bentonville West (AR)                   23:17.1  7:31/M    10    10
  106     96    229  Kyla Nguyen           Staley                                  23:18.3  7:31/M    10    10
  107  (< 5)    875  Aaralyn Long          Belton                                  23:19.1  7:31/M    10    34
  108     97    794  Avery Massman         Helias Catholic                         23:20.4  7:32/M    10    28
  109  (< 5)    140  Chasity Pendleton     Jefferson City                          23:20.8  7:32/M    12     4
  110     98    841  Abigail Stevens       Park Hill                               23:21.2  7:32/M    10    28
  111     99    810  Hadley Mcbride        Carthage                                23:21.4  7:32/M    12    28
  112  (< 5)    374  Lydia Grier           Central (St. Joseph)                    23:21.7  7:32/M    12    16
  113    100    226  Alexa Ferris          Staley                                  23:22.5  7:32/M    12    10
  114    101    178  Meredith Myers        Lee's Summit North                      23:22.6  7:32/M    9     10
  115  (> 7)    597  Haley Brunner         Platte County                           23:24.4  7:33/M    11    22
  116    102    795  Ava Morrisey          Helias Catholic                         23:24.6  7:33/M    11    28
  117  (> 7)    171  Hannah Deister        Lee's Summit North                      23:26.0  7:34/M    10    10
  118    103    230  Chloe Sheckells       Staley                                  23:27.5  7:34/M    11    10
  119    104    796  Natalie Schlup        Helias Catholic                         23:31.3  7:35/M    12    28
  120  (> 7)     79  Alaina Valverde       Grain Valley                            23:34.1  7:36/M    12     4
  121  (> 7)    231  Grace Winkler         Staley                                  23:36.0  7:37/M    10    10
  122    105    303  Gracie Bomar          Kearney                                 23:36.8  7:37/M    9     10
  123  (> 7)    336  Kate Shields          Bentonville West (AR)                   23:37.0  7:37/M    11    10
  124  (> 7)    333  Kendall Lindsey       Bentonville West (AR)                   23:37.1  7:37/M    10    10
  125    106    949  Selena Urquizo        Lee's Summit                            23:37.2  7:37/M    11    34
  126    107    566  Brooke Yeates         Liberty                                 23:37.4  7:37/M    11    16
  127  (> 7)    225  Adara Ezekwe          Staley                                  23:47.6  7:41/M    12    10
  128    108    797  Abigail Tesreau       Helias Catholic                         23:47.9  7:41/M    10    28
  129    109    792  Arica Ketcherside     Helias Catholic                         23:51.6  7:42/M    10    28
  130    110    306  Liela Murphy          Kearney                                 23:52.3  7:42/M    9     10
  131    111    308  Jenna Stedman         Kearney                                 23:52.8  7:42/M    10    10
  132  (< 5)    711  Gracelynn Hecht       Park Hill South                         24:00.8  7:45/M    12    22
  133  (< 5)    139  Adelaide Jones        Jefferson City                          24:02.3  7:45/M    9      4
  134    112    417  Abigail Moore         Lee's Summit West                       24:06.6  7:47/M    12    16
  135  (> 7)    179  Cassidy Page          Lee's Summit North                      24:13.5  7:49/M    11    10
  136    113    646  Mairi Beranek         Joplin                                  24:16.9  7:50/M    10    22
  137    114    649  Cylee Gilreath        Joplin                                  24:19.4  7:51/M    10    22
  138    115    812  Morelia Reyes Perez   Carthage                                24:19.6  7:51/M    11    28
  139  (< 5)    940  Tahleel Althalathini  Raytown South                           24:20.7  7:51/M    12    34
  140  (< 5)    709  Jillian Bonikowski    Park Hill South                         24:21.4  7:51/M    12    22
  141  (< 5)    136  Makayla Cordes        Jefferson City                          24:24.6  7:52/M    9      4
  142    116    811  Diana Pichardo        Carthage                                24:37.4  7:57/M    10    28
  143    117    307  Abby Smith            Kearney                                 24:41.0  7:58/M    11    10
  144    118    946  Emma Oetting          Lee's Summit                            24:41.0  7:58/M    11    34
  145  (> 7)    788  Paige Allen           Helias Catholic                         24:44.8  7:59/M    11    28
  146    119    758  Genevieve Kochanowicz Smithville                              24:52.8  8:02/M    10    22
  147  (> 7)    173  Meadow Lepert         Lee's Summit North                      24:53.0  8:02/M    9     10
  148    120    944  Lillian Halloran      Lee's Summit                            25:00.1  8:04/M    11    34
  149    121    652  Jackaline Triplett    Joplin                                  25:01.4  8:04/M    10    22
  150    122    950  Brooklyn Vleisides    Lee's Summit                            25:10.4  8:07/M    10    34
  151    123    923  Kylee Gray            Oak Park                                25:18.1  8:10/M    9     34
  152    124    833  Ivonne Lucho          Grandview                               25:23.3  8:11/M    9     28
  153  (> 7)    790  Victoria Hentges      Helias Catholic                         25:24.1  8:12/M    10    28
  154    125    924  Delaney Jones         Oak Park                                25:25.6  8:12/M    11    34
  155    126    761  Rhiannon Maynes       Smithville                              25:31.3  8:14/M    12    22
  156    127    835  Savanna Mcclurg       Grandview                               25:35.0  8:15/M    11    28
  157    128    838  Natalie Ficken        Park Hill                               25:36.8  8:16/M    10    28
  158    129    925  Bianca Madden         Oak Park                                25:37.8  8:16/M    10    34
  159    130    836  Ciaira Martinez       Grandview                               25:41.1  8:17/M    10    28
  160  (< 5)    866  Kassandra Gonzalez    Raytown                                 25:42.0  8:17/M    11    28
  161    131    926  Alexis Platz          Oak Park                                25:42.9  8:18/M    10    34
  162    132    945  Summer Morrill        Lee's Summit                            25:44.2  8:18/M    10    34
  163    133    948  Kendall Scharfen      Lee's Summit                            25:45.5  8:19/M    12    34
  164    134    839  Edith Fink            Park Hill                               25:47.3  8:19/M    9     28
  165  (< 5)    712  Selyna Tibbetts       Park Hill South                         25:47.4  8:19/M    12    22
  166  (> 7)    302  Isabella Allyn        Kearney                                 25:53.4  8:21/M    12    10
  167  (> 7)    309  Delaney Thurston      Kearney                                 25:59.0  8:23/M    9     10
  168  (> 7)    791  Savanna Huckstep      Helias Catholic                         26:10.6  8:27/M    10    28
  169  (< 5)    942  Mackenzie Jakes       Raytown South                           26:17.9  8:29/M    10    34
  170  (> 7)    300  Chloe Bonham          Kearney                                 26:23.3  8:31/M    11    10
  171    135    813  Liliana Vasquez Perez Carthage                                26:40.1  8:36/M    10    28
  172  (< 5)    941  Ali Hoffman           Raytown South                           27:23.1  8:50/M    9     34
  173    136    837  Lauren Spencer        Grandview                               28:19.5  9:08/M    9     28
  174  (> 7)    512  Elizabeth Welsh       St. Teresa's Academy                    28:22.9  9:09/M    9     16
  175  (< 5)    874  Mcynze Kunsch         Belton                                  28:46.1  9:17/M    12    34
  176  (> 7)    943  Lupita Guevara        Lee's Summit                            30:17.1  9:46/M    9     34
  177    137    832  Jaclyn Harber         Grandview                               30:36.3  9:52/M    11    28
  178    138    922  Isabella Fish         Oak Park                                31:25.6 10:08/M    11    34
  179  (< 5)    876  Megan Myers-Weary     Belton                                  31:36.7 10:12/M    11    34



Overall Finish List - Girls

Varsity Girls

Small School


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   Grade    Wave

    1      1   1031  Julia Pattison        West Platte                             20:57.9  6:46/M    9     43
    2      2   1016  Abigail Allred        Lutheran (Kansas City)                  21:32.1  6:57/M    12    39
    3      3   1035  Katy Tharp            West Platte                             22:24.2  7:14/M    12    43
    4      4   1018  Maddie Farmer         Lutheran (Kansas City)                  22:41.9  7:19/M    10    39
    5      5   1003  Landen Wilson         Lawson                                  23:12.6  7:29/M    11    39
    6      6   1028  Bella Clark           West Platte                             23:12.8  7:29/M    12    43
    7      7    971  Grace St. Peter       Notre Dame de Sion                      23:32.0  7:36/M    9     39
    8      8   1001  Brianna Mcatee        Lawson                                  23:39.2  7:38/M    11    39
    9      9   1049  Melissa Jackson       Clinton                                 24:19.7  7:51/M    12    43
   10     10    967  Abby Delong           Notre Dame de Sion                      24:23.8  7:52/M    12    39
   11     11   1015  Rachel Ada            Lutheran (Kansas City)                  24:29.1  7:54/M    11    39
   12  (< 5)   1062  Payton Dickkut        Cameron                                 24:34.2  7:56/M    12    43
   13     12   1004  Peyton Zeigler        Lawson                                  24:45.7  7:59/M    12    39
   14  (< 5)   1065  Haley Wilson          Cameron                                 24:54.8  8:02/M    12    43
   15     13   1017  Addyson Emily         Lutheran (Kansas City)                  25:01.5  8:04/M    9     39
   16     14    988  Avery Lawrence        Pleasant Hill                           25:02.5  8:05/M    10    39
   17     15    970  Kate Lovick           Notre Dame de Sion                      25:07.5  8:06/M    11    39
   18     16    972  Tessa Thompson        Notre Dame de Sion                      25:11.2  8:07/M    9     39
   19     17    969  Megan Kelley          Notre Dame de Sion                      25:26.1  8:12/M    10    39
   20     18    991  Aubrey Scott          Pleasant Hill                           25:33.4  8:15/M    12    39
   21     19   1002  Ashlyn Staton         Lawson                                  25:35.9  8:15/M    12    39
   22     20   1029  Katie Groom           West Platte                             25:43.8  8:18/M    11    43
   23     21   1046  Lauren Bailey         Clinton                                 26:29.5  8:33/M    10    43
   24     22   1033  Gretchen Raney        West Platte                             26:43.2  8:37/M    12    43
   25     23   1032  Gracie Raney          West Platte                             26:45.1  8:38/M    12    43
   26     24   1051  Sarah Mendenhall      Clinton                                 27:12.4  8:47/M    9     43
   27     25   1050  Eleanor McMillan      Clinton                                 27:30.0  8:52/M    9     43
   28     26    968  Dillan Elmquist       Notre Dame de Sion                      27:36.6  8:54/M    12    39
   29     27    987  Stephanie Conway      Pleasant Hill                           27:38.9  8:55/M    10    39
   30     28   1005  Piper Zeigler         Lawson                                  27:54.9  9:00/M    10    39
   31     29   1045  Mia Bagley            Clinton                                 28:59.9  9:21/M    9     43
   32     30    990  Emelia Proudfit       Pleasant Hill                           29:24.5  9:29/M    10    39
   33  (< 5)   1063  Natali Huff           Cameron                                 29:34.1  9:32/M    11    43
   34     31   1048  Nyssa Brown           Clinton                                 30:37.3  9:53/M    10    43
   35  (< 5)   1073  Kayla Carty           Lathrop                                 30:38.3  9:53/M    9     43
   36     32   1019  Reese Pohlman         Lutheran (Kansas City)                  31:57.5 10:19/M    12    39
   37     33    989  Allison Oliver        Pleasant Hill                           32:10.9 10:23/M    9     39
   38  (< 5)   1075  Breanna Gilzean       Lathrop                                 32:31.3 10:29/M    12    43
   39     34   1030  Oliva Marquart        West Platte                             35:52.2 11:34/M    11    43
   40  (< 5)   1077  Ella Rose             Lathrop                                 37:52.0 12:13/M    12    43

Team Summary Report - Girls

Varsity Girls

Large School


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Rock Bridge                            71               1   8  10  22  30  36  59         
        Top  5 Times: 1:41:14.2

    2 St. Teresa's Academy                   76               6   9  12  23  26  27  29         
        Top  5 Times: 1:42:25.1

    3 Liberty                                82               5   7  13  15  42  49 107         
        Top  5 Times: 1:41:28.8

    4 Blue Springs South                    132               2  16  37  38  39  44  48         
        Top  5 Times: 1:43:19.5

    5 Raymore-Peculiar                      182              11  33  41  46  51  73  80         
        Top  5 Times: 1:46:10.0

    6 Blue Springs                          205              14  28  47  50  66  71  78         
        Top  5 Times: 1:47:14.3

    7 Smithville                            206               3  17  45  64  77 119 126         
        Top  5 Times: 1:45:55.2

    8 Lee's Summit West                     221               4  19  24  62 112                 
        Top  5 Times: 1:47:06.1

    9 Joplin                                266              18  20  43  72 113 114 121         
        Top  5 Times: 1:49:27.8

   10 Lee's Summit North                    290              40  55  60  65  70  94 101         
        Top  5 Times: 1:49:58.7

   11 Platte County                         294              52  54  58  61  69  79  83         
        Top  5 Times: 1:50:28.5

   12 Grain Valley                          320              25  63  75  76  81  85  91         
        Top  5 Times: 1:51:04.4

   13 Staley                                330              21  57  74  82  96 100 103         
        Top  5 Times: 1:51:36.7

   14 Bentonville West (AR)                 334              34  56  68  87  89  92  95         
        Top  5 Times: 1:51:28.6

   15 Kearney                               371              31  32  93 105 110 111 117         
        Top  5 Times: 1:52:55.4

   16 Helias Catholic                       422              35  84  97 102 104 108 109         
        Top  5 Times: 1:54:21.1

   17 Park Hill                             480              53  67  98 128 134                 
        Top  5 Times: 1:58:57.5

   18 Carthage                              508              88  90  99 115 116 135             
        Top  5 Times: 1:58:28.3

   19 Lee's Summit                          552              86 106 118 120 122 132 133         
        Top  5 Times: 2:01:23.0

   20 Oak Park                              646             123 125 129 131 138                 
        Top  5 Times: 2:13:30.2

   21 Grandview                             654             124 127 130 136 137                 
        Top  5 Times: 2:15:35.3

Team Summary Report - Girls

Varsity Girls

Small School


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 West Platte                            52               1   3   6  20  22  23  34         
        Top  5 Times: 1:59:02.1

    2 Lutheran (Kansas City)                 62               2   4  11  13  32                 
        Top  5 Times: 2:05:42.3

    3 Notre Dame de Sion                     65               7  10  15  16  17  26             
        Top  5 Times: 2:03:40.9

    4 Lawson                                 72               5   8  12  19  28                 
        Top  5 Times: 2:05:08.6

    5 Clinton                               108               9  21  24  25  29  31             
        Top  5 Times: 2:14:31.6

    6 Pleasant Hill                         122              14  18  27  30  33                 
        Top  5 Times: 2:19:50.3


Date Name & Distance Contact Results Photos
Sep 29
4:00 pm
Basehor Linwood MS XC 2020

Results
Sep 26
4:00 pm
Chieftain Invite
Varsity/JV Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 26
3:00 pm
Chieftain Invite
Varsity/JV Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 24
4:00 am
Grandview Invitational XC Meet

Results
Sep 22
4:00 pm
Tonganoxie Invitational XC Meet

John Tollefson
jtollefson@tong464.org

Results
Sep 22
4:00 pm
Duane Kimball Invitational

Daniel Benz
danielbenz@sjsd.k12.mo.us

Results
Sep 20
8:00 am
Kris Solsberg XC
Varsity Boys

Results
Sep 19
8:00 am
Kris Solsberg XC
JV Girls

Results
Sep 19
8:00 am
Kris Solsberg XC
JV Boys

Results
Sep 19
8:00 am
Kris Solsberg XC
Varsity Girls

Results
Sep 19
8:00 am
Olathe South Invitational
Zach Pope
ztpope@olatheschools.org

Results
Sep 18
3:00 pm
McLouth Invitational Cross

Results
Sep 12
8:00 am
Ray Pec Invite
C Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12
8:00 am
Ray Pec Invite
C Boys

Results
Sep 12
8:00 am
Ray Pec Invite
JV Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12
8:00 am
Ray Pec Invite
JV Boys
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12
8:00 am
Ray Pec Invite
Varsity Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12
8:00 am
Ray Pec Invite
Varsity Boys
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 8
4:00 pm
Chillicothe Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 5
8:00 am
Cass County XC
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 3
8:00 am
Bobcat Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Aug 22
7:30 am
Hearts for RMHC 5K/10K
Jeff Miles
816-724-4109
www.runsignup.com/Race/MO/P...

Results
Aug 13
7:00 pm
Martin City
Beer Mile
troy@kcrunningcompany.com
Results
Jul 9
6:30 pm
Taco Mile 2020
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Jun 20
8:00 am
Father's Day
Quarter Marathon
& Kids Run
Brad Ziegler
816-529-5860
brad@kcrunningcompany.com

Photos
Mar 7
9:00 am
Shamrock shuffle 5k
JoAnn Bushko
joann@kcrunningcompany.com

Results
Mar 7
9:00 am
Shamrock Shuffle 10K
Kristina Selters
shorty42001@yahoo.com
www.lawrencestpatricksdaypa...

Results
Mar 1
8:00 am
Fight for Air Climb
Team Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Mar 1
8:00 am
Fight for Air Climb
Firefighters Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Mar 1
8:00 am
Fight for Air Climb
Ultimate Climb Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Mar 1
8:00 am
Fight For Air Climb - Kansas
American Lung Association
Leslie Hernandez Brown
913.353.9166
leslie.hdzbrown@lung.org
www.kcclimb.org

Results
Feb 29
8:00 am
The Cookie Run 5K
Brad Ziegler
8165295860
brad@kcrunningcompany.com
www.cookierun5K.com

Results

Photos
Feb 15
8:00 am
Sweetheart Run
Team Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
Feb 15
8:00 am
Sweetheart Run
10K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
Feb 15
8:00 am
Sweetheart Run
5K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
Feb 15
9:00 am
Head for the Cure Charleston
Scott Chilcutt
8163779281
scott@kcrunningcompany.com

Results
Feb 8
8:00 am
HFTC-Orlando
JoAnn Bushko
joann@kcrunningcompany.com

Results
Feb 8
10:00 am
Polar Plunge & 5k Strut
Cougar Gray
816.695.4743
grayc@ksso.org
www.plungeks.org/kc

Results
Feb 2
9:00 am
Kickoff 5K Run/Walk
Brad Ziegler
8165295860
brad@kcrunningcompany.com
www.kickoff5K.com

Results

Photos
Jan 26
8:00 am
Groundhog Run
Team Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Jan 18
8:00 am
Battle of the Bean
5K Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Jan 1
9:00 am
Hangover Half Marathon
and 5K
Brad Ziegler
8165295860
brad@kcrunningcompany.com
www.kchangoverhalf.com

Results
Dec 8, 2019
9:00 am
Great Santa Run 5K and
Lil' Elves Kids Run
Brad Ziegler
brad@kcrunningcompany.com
www.kcsantarun.com

Results

Photos
Dec 1, 2019
8:00 am
Talk to Me - A Program of Hope
Inaugural 5K run/walk
Elise DiCarlo
913-375-4900
www.runsignup.com/Race/MO/K...

Results
Nov 28, 2019
9:00 am
Thanksgiving Day 5K
and Kids Run
Josh Zabel
jzabel@sportkc.org
www.sportkc.org/thanksgivin...

Results

Photos
Nov 23, 2019
9:15 am
Angela's Army 5k & 1 Mile
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Nov 16, 2019
8:00 am
TJ5K
troy@kcrunningcompany.com
Results
Nov 16, 2019
8:00 am
HFTC Phoenix
JoAnn Bushko
joann@kcrunningcompany.com

Results
Nov 10, 2019
9:00 am
KU Vets Day 5K
April Blackmon Strange
785-864-2458
veterans@ku.edu
www.kuvetsday5k.com

Results

Photos
Nov 9, 2019
8:00 am
Longview
5K Results
troy@kcrunningcompany.com
Results

Photos
Nov 9, 2019
8:00 am
Longview
10K Results
troy@kcrunningcompany.com
Results

Photos
Nov 9, 2019
8:00 am
Longview
Half Marathon
troy@kcrunningcompany.com
Results

Photos
Nov 3, 2019
8:30 am
Who let the dogs out 5K
John Muir
3167652814
john@wichitarunningcompany.com

Results
Nov 3, 2019
8:00 am
Seize the Day 5k/10k

Results
Nov 3, 2019
8:00 am
Hope on the Hill 5K
william miller
9139481895
hopeonthehillkc@gmail.com
www.runsignup.com/Race/MO/K...

Results

Photos
Nov 2, 2019
10:00 am
MOXC Liberty Sectional

Results
Nov 2, 2019
10:30 am
Girls Varsity MOXC Sectional

Results
Nov 2, 2019
9:00 am
Cure of Ars 5K
JoAnn Bushko
joann@kcrunnningcompany.com

Results
Nov 2, 2019
10:00 am
MO XC
Class 3 Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Nov 2, 2019
10:00 am
MO XC
Class 3 Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Nov 2, 2019
9:00 am
MO XC
Class 2 Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Nov 2, 2019
9:00 am
MO XC
Class 2 Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Nov 2, 2019
8:00 am
MO XC
Class 1 Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Nov 2, 2019
8:00 am
MO XC
Class 1 Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 27, 2019
8:00 am
YLC Diabetes Dash 5k
Renee Weilbaker
816-550-6769
weilbake@gmail.com
www.diabetesdashforlife.com/

Results
Oct 27, 2019
8:00 am
Monster Dash 5K and
Lil' Monsters Kids Run
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com
www.kcmonsterdash.com

Results
Oct 26, 2019
11:00 am
MO District 7
Girls XC
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 26, 2019
10:00 am
MO District 7
Boys XC
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 26, 2019
9:00 am
Mileage Monsters 5k
Karl Koelle
913-636-9960
karl@1dosf.org
www.runsignup.com/Race/KS/O...

Results
Oct 26, 2019
6:00 pm
Monster Dash 5K and
Lil' Monsters Kids Run
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com
www.kcmonsterdash.com

Results
Oct 25, 2019
7:00 pm
Monster Dash 5K and
Lil' Monsters Kids Run
John Muir
john@wichitarunningcompany.com

Results
Oct 19, 2019
8:00 am
Julia's Warriors Run for
Jodi Green
816-516-3164
greenj02@yahoo.com
www.juliaswarriorsrunforhop...

Results
Oct 17, 2019
4:00 pm
Warrensburg
Invitational XC Meet
Middle School Girls
Keith Chapman
kchapman@warrensburgR6.org

Results
Oct 17, 2019
4:00 pm
Warrensburg
Invitational XC Meet
Middle School Boys
Keith Chapman
kchapman@warrensburgR6.org

Results
Oct 17, 2019
4:00 pm
Warrensburg
Invitational XC Meet -
Varsity Girls
Keith Chapman
kchapman@warrensburgR6.org

Results
Oct 17, 2019
4:00 pm
Warrensburg
Invitational XC Meet
Varsity Boys
Keith Chapman
kchapman@warrensburgR6.org

Results
Oct 17, 2019
4:00 pm
Warrensburg Invitational
XC Meet - JV Boys and Girls
Keith Chapman
kchapman@warrensburgR6.org

Results
Oct 15, 2019
5:00 pm
Ozark Highlands
Varsity Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 15, 2019
4:45 pm
Ozark Highlands
Varsity Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 15, 2019
4:15 pm
Ozark Highland
MS Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 15, 2019
4:00 pm
Ozark Highland
MS Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 13, 2019
8:00 am
JCCC Lace Up for Learning
Judi Reilly
913-469-2718
jreilly@jccc.edu
jccc.edu/laceup5k

Results

Photos
Oct 12, 2019
10:00 am
Suburban Gold JV Boys

Results
Oct 12, 2019
9:30 am
Suburban Gold JV Girls

Results
Oct 12, 2019
9:00 am
Suburban Gold Varsity Boys

Results
Oct 12, 2019
8:30 am
Suburban Gold Varsity Girls

Results
Oct 12, 2019
9:30 am
Butler Bears Invite
MS Boys and Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 12, 2019
9:00 am
Butler Bears Invite
JV Boys and Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 12, 2019
8:45 am
Butler Bears Invite
Varsity Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 12, 2019
8:30 am
Butler Bear Invite
Varsity Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 12, 2019
8:00 am
HFTC Houston
JoAnn Bushko
joann@kcrunningcompany.com

Results
Oct 8, 2019
5:45 pm
Ray Pec South MS
A Team Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 8, 2019
5:45 pm
Ray Pec South MS
A Team Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 8, 2019
5:00 pm
Ray Pec South MS
B Team Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 8, 2019
4:30 pm
Ray Pec South MS
B Team Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 8, 2019
4:15 pm
Ray Pec South MS
C-Team Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 8, 2019
4:00 pm
Ray Pec South MS
C-Team Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 6, 2019
8:00 am
Bill Cross 5K
benefiting Feed Northland Kids
Chris Evans
816-301-4483
cevans@feednorthlandkids.org
www.raceroster.com/events/2...

Results
Oct 6, 2019
8:00 am
Oktoberfest 5K and Kids Run
Brad Ziegler
brad@kcrunningcompany.com
www.kcoktoberfest5k.com

Results

Photos
Oct 5, 2019
4:00 pm
Louisburg Cider Run
5K Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 5, 2019
4:00 pm
Louisburg Cider Run
10K Resutls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 5, 2019
9:30 am
Savannah MS XC Girls

Results
Oct 5, 2019
9:00 am
Savannah XC Girls JV/Varsity

Results
Oct 5, 2019
9:00 am
Fit 58 Center Education

Results
Oct 5, 2019
8:00 am
KC Classic
JV Girls & Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 5, 2019
9:45 am
Savannah XC Middle School Boys

Results
Oct 5, 2019
8:00 am
KC Classic
Varsity Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 5, 2019
9:00 am
Savannah Boys XC JV/Varsity

Results
Oct 5, 2019
8:00 am
KC Classic
Varsity Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 5, 2019
8:00 am
KC Classic
Boys C-Team
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 5, 2019
8:00 am
KC Classic
C-Team Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 5, 2019
8:00 am
HFTC Cleveland
JoAnn Bushko
joann@kcrunningcompany.com

Results
Oct 5, 2019
9:00 am
"No One Fights Alone 5K"
Michele Bridges
9137312397
michelesevents@gmail.com
www.noonefightsalone5k.com

Results
Oct 2, 2019
5:00 pm
Irish Invite
Varstiy Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 1, 2019
4:45 pm
BLMS XC Boys 8th Grade

Results
Oct 1, 2019
4:30 pm
BLMS XC Girls 8th Grade

Results
Oct 1, 2019
4:15 pm
BLMS XC Boys 7th Grade

Results
Oct 1, 2019
4:00 pm
BLMS XC Girls 7th Grade

Results
Oct 1, 2019
5:00 pm
Irish Invite
JV Girls/CTeam Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 1, 2019
4:00 pm
Irish Invite
Varstiy Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 1, 2019
4:00 pm
Irish Invite
JV Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 30, 2019
4:45 pm
Blue Springs MS XC Championships

Results
Sep 30, 2019
4:30 pm
Blue Springs MS XC Championships

Results
Sep 30, 2019
4:15 pm
Blue Springs MS XC Championship

Results
Sep 30, 2019
4:00 pm
Blue Springs MS XC Championships

Results
Sep 28, 2019
8:00 am
HFTC San Antonio
JoAnn Bushko
joann@kcrunningcompany.com

Results
Sep 28, 2019
8:00 am
Clinton Education Foundation
Ben Johnson
660-885-2266
bdjnp7@gmail.com
www.clintonmo5k.com

Results
Sep 28, 2019
9:00 am
Back the Blue 5K
5K Race/Walk
One-Mile Fun Run
Jenni King
918-931-1842
jenni@backtheblue5k.com
www.backtheblue5k.com

Results
Sep 26, 2019
4:30 pm
Grandview XC
Boys Varsity

Results
Sep 26, 2019
3:00 pm
Grandview XC
Girls JV

Results
Sep 26, 2019
3:30 pm
Grandview XC
Boys JV

Results
Sep 26, 2019
4:00 pm
Grandview XC
Varsity Girls

Results
Sep 26, 2019
2:30 pm
Grandview XC
Boys Freshman/Sophomore

Results
Sep 26, 2019
2:00 pm
Grandview XC
Girls Freshman/Sophomore

Results
Sep 26, 2019
8:00 am
Heartland 30K
Female Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 26, 2019
8:00 am
Heartland 30K
Mens Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 24, 2019
5:00 pm
Duane Kimble Invite
C-Team Boys and JV Girls
Troy Fitzgerald
8162041780
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 24, 2019
4:00 pm
Duane Kimble Invite
Varstiy Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 24, 2019
4:00 pm
Duane Kimble Invite
JV Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 24, 2019
5:00 pm
Duane Kimble Invite
Varsity Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 22, 2019
7:30 am
Old Town 10K
John Muir
john@wichitarunningcompany.com

Results
Sep 22, 2019
8:00 am
Dot to Dot
10K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 22, 2019
8:00 am
Dot to Dot
5K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 22, 2019
9:00 am
HFTC-Detroit
JoAnn Bushko
joann@kcrunningcompany.com

Results
Sep 21, 2019
8:00 am
Prairie Pride 1 Mile Fun

Results
Sep 21, 2019
8:00 am
Kris Solsberg Invite
Varsity Girls

Results
Sep 21, 2019
8:45 am
Kris Solsberg Invite
Varsity Boys

Results
Sep 21, 2019
9:15 am
Kris Solsberg Invite
JV Girls

Results
Sep 21, 2019
10:00 am
Kris Solsberg XC
JV Boys

Results
Sep 21, 2019
8:00 am
Prairie Pride 5K and
1 Mile Fun Run
Mark Hunter
913-221-6560
mhunte4@gmail.com
www.prairie.run

Results
Sep 21, 2019
8:00 am
Sacred Steps 5k/1 mile Run/Walk
Angie McCarty
angie.mccarty@cor.org
www.cor.org/sacredsteps

Results
Sep 17, 2019
8:00 am
H30K Male
Plaza and GP combined
**Bib is your age
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 17, 2019
8:00 am
H30K Female
Plaza and GP combined
**Bib is your age
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 17, 2019
4:00 pm
Cameron XC
JV Boys/Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 17, 2019
4:00 pm
Cameron XC
Varsity Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 17, 2019
4:00 pm
Cameron XC
Varsity Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 17, 2019
4:00 pm
Cameron XC
MS Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 17, 2019
4:00 pm
Cameron XC
MS Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 15, 2019
8:30 am
Strutt With Your Mutt
5K with dogs

Results
Sep 15, 2019
8:00 am
HFTC Chicago
Scott Chilcutt
scott@kcrunningcompany.com

Results
Sep 15, 2019
8:00 am
Ray Pec Invite
C Team Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 15, 2019
8:00 am
Strutt With Your Mutt
5K Without Dog

Molly Moody
816-986-4409
mmoody@waysidewaifs.org
www.waysidewaifs.org/strutt

Results
Sep 15, 2019
8:00 am
Great Plains 10K
Kansas City

Brad Ziegler
8165694508
Brad@kcrunningcompany.com
www.greatplains10k.com/kans...

Results
Sep 14, 2019
8:00 am
Ray Pec Invite
C Team Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 14, 2019
8:00 am
Ray Pec Invite
Varsity Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 14, 2019
8:00 am
Ray Pec Invite
JV Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 14, 2019
8:00 am
Ray Pec Invite
Varsity Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 14, 2019
8:30 am
Dad and Daughter 5K run/Walk
Susan Dawes
816-590-5171
daddaughter5K@gmail.com
www.dadanddaughter5k.com

Results
Sep 14, 2019
8:00 am
Heroes for Education 5K
Sandy Kessinger
816-806-7366
slkessinger@gmail.com
www.runsignup.com/Race/MO/G...

Results
Sep 14, 2019
8:00 am
Ray Pec Invite
JV Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 10, 2019
6:00 pm
Chillicothe XC
Varsity Boys
Troy Fitzgerald
8162041780
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 10, 2019
6:00 pm
Chillicothe XC
Varsity Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 10, 2019
5:00 pm
Chillicothe XC
JV Boys and Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 10, 2019
4:00 pm
Chillicothe XC
Middle school
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 7, 2019
8:00 am
Grain Valley Fair 5k

Results
Sep 7, 2019
8:00 am
HFTC- NC TRi
Scott Chilcutt
scott@kcrunningcompany.com

Results
Sep 5, 2019
6:00 pm
Bobcat Invite
Varsity Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 5, 2019
6:00 pm
Bobcat Invite
Varsity Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 5, 2019
3:00 pm
Bobcat Invite
7th Grade Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 5, 2019
4:00 pm
Bobcat Invite
7th Grade Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 5, 2019
4:00 pm
Bobcat Invite
8th Grade Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 5, 2019
4:00 pm
Bobcat Invite
8th Grade Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 2, 2019
7:30 am
Leawood Labor Day 5K
Lisa Harrison
9135225049
lharrison.kc@gmail.com

Results
Looking for races before September, 1 2019? Click here