Race with KC Running Company                    Services                    KCRC events                    Race calendar                    RESULTS/PHOTOS

Ray Pec Invite
JV Girls

Date: 2020-09-12

Contact: Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results:

Ray Pec Invite 2020

Ray Pec Invite 2020

September 12, 2020


Results By Race Management Systems, Inc.

Overall Finish List - Girls

JV Girls

Large School


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   Grade    Wave

    1      1    521  Sydney Waldron        St. Teresa's Academy                    21:45.0  7:01/M    11    17
    2      2    515  Ellie McManamy        St. Teresa's Academy                    21:47.9  7:02/M    9     17
    3      3    462  Ayan Omar             Rock Bridge                             21:53.7  7:04/M    9     17
    4      4    463  Josie Starr           Rock Bridge                             21:57.5  7:05/M    10    17
    5      5    520  Julia Sulzer          St. Teresa's Academy                    21:59.2  7:06/M    9     17
    6      6    570  Olivia O'reilly       Liberty                                 22:05.2  7:08/M    11    17
    7      7    461  Sophie Muskopf        Rock Bridge                             22:14.2  7:10/M    12    17
    8      8    568  Hailey Nelson         Liberty                                 22:20.0  7:12/M    11    17
    9      9    567  Anna Achille          Liberty                                 22:28.0  7:15/M    12    17
   10     10    425  Elena Smith           Lee's Summit West                       22:28.4  7:15/M    10    17
   11     11    458  Peyton Gillis         Rock Bridge                             22:30.2  7:16/M    9     17
   12     12    569  Zoe Nelson            Liberty                                 22:30.5  7:16/M    11    17
   13     13    516  Tsige O'brien         St. Teresa's Academy                    22:30.9  7:16/M    11    17
   14     14    275  Kyla Weems            Blue Springs                            22:32.5  7:16/M    10    11
   15     15    272  Lia Hanson            Blue Springs                            22:36.1  7:17/M    10    11
   16     16    518  Sing Piper            St. Teresa's Academy                    22:44.1  7:20/M    11    17
   17     17     41  Isabel Chatfield      Raymore-Peculiar                        22:46.9  7:21/M    9      5
   18     18    514  Nicolina Kilgore      St. Teresa's Academy                    22:49.0  7:22/M    9     17
   19     19    522  Lucy Wooden           St. Teresa's Academy                    22:49.4  7:22/M    9     17
   20     20     44  Avery Raymond         Raymore-Peculiar                        22:53.7  7:23/M    10     5
   21     21    419  Tiarnyn Biggs         Lee's Summit West                       22:58.7  7:25/M    11    17
   22     22    271  Macy Baldwin          Blue Springs                            23:04.3  7:27/M    10    11
   23     23    571  Kamden Ricklefs       Liberty                                 23:06.9  7:27/M    11    17
   24  (> 7)    517  Evelyn Parker         St. Teresa's Academy                    23:09.6  7:28/M    10    17
   25     24    420  Lucy Bock             Lee's Summit West                       23:13.0  7:29/M    9     17
   26     25    277  Morgan Wood           Blue Springs                            23:15.2  7:30/M    11    11
   27     26    423  Ana Lewis             Lee's Summit West                       23:15.2  7:30/M    9     17
   28     27    572  Amanda Seggerman      Liberty                                 23:15.9  7:30/M    11    17
   29     28     45  Briana Smith          Raymore-Peculiar                        23:17.7  7:31/M    12     5
   30  (< 5)    340  Kennedy Solis         Bentonville West (AR)                   23:22.2  7:32/M    10    11
   31  (> 7)    519  London Porter         St. Teresa's Academy                    23:23.6  7:33/M    11    17
   32     29     40  Alexis Borum          Raymore-Peculiar                        23:29.6  7:35/M    10     5
   33     30     87  Keili Stevens         Grain Valley                            23:34.0  7:36/M    10     5
   34  (> 7)    513  Grace Doornbos        St. Teresa's Academy                    23:35.0  7:36/M    9     17
   35     31    109  Avery Blaine          Blue Springs South                      23:39.9  7:38/M    11     5
   36     32    464  Evelyn Wilbur         Rock Bridge                             23:42.8  7:39/M    11    17
   37     33    273  Caitlin Lagemann      Blue Springs                            23:44.3  7:39/M    9     11
   38     34    460  McKenna Mozingo       Rock Bridge                             24:04.1  7:46/M    11    17
   39     35    112  Rebekah Hardin        Blue Springs South                      24:04.8  7:46/M    12     5
   40     36    457  Bailey Blackburn      Rock Bridge                             24:05.7  7:46/M    9     17
   41     37     47  Carson Wilson         Raymore-Peculiar                        24:10.6  7:48/M    10     5
   42     38    232  Ally Heintz           Staley                                  24:11.4  7:48/M    9     11
   43     39    233  Annie Johnson         Staley                                  24:14.3  7:49/M    9     11
   44     40    183  Halle Fee             Lee's Summit North                      24:15.4  7:49/M    12    11
   45     41     48  Mya Wright            Raymore-Peculiar                        24:16.5  7:50/M    10     5
   46     42     81  Kayley Bell           Grain Valley                            24:22.8  7:52/M    9      5
   47     43    424  Jillian Opie          Lee's Summit West                       24:24.0  7:52/M    9     17
   48     44    110  Emma Goodman          Blue Springs South                      24:27.9  7:54/M    10     5
   49     45    274  Viviana Pinto         Blue Springs                            24:34.0  7:56/M    9     11
   50     46    115  Ariel Adams           Blue Springs South                      24:41.3  7:58/M    9      5
   51     47    276  Samantha Whitaker     Blue Springs                            24:47.2  8:00/M    12    11
   52     48    185  Madison Geschwind     Lee's Summit North                      24:53.7  8:02/M    12    11
   53     49    181  Raina Baker           Lee's Summit North                      24:56.6  8:03/M    11    11
   54     50     42  Kaylee Hill           Raymore-Peculiar                        24:57.9  8:03/M    10     5
   55     51    653  Masyn Briggs          Joplin                                  24:58.3  8:03/M    9     23
   56     52    422  Anastacia Gibbs       Lee's Summit West                       24:58.4  8:03/M    12    17
   57  (> 7)     46  Isabela Torres        Raymore-Peculiar                        25:05.8  8:06/M    12     5
   58     53    662  Allie Toman-Roark     Joplin                                  25:14.3  8:08/M    9     23
   59     54    655  Ella Cheatham         Joplin                                  25:20.3  8:10/M    12    23
   60     55    421  Karli Duncan          Lee's Summit West                       25:29.8  8:13/M    9     17
   61     56     83  Kyla Huber            Grain Valley                            25:31.3  8:14/M    12     5
   62     57    608  Mara Gullett          Platte County                           25:35.7  8:15/M    12    23
   63     58    951  Addison Baker         Lee's Summit                            25:37.6  8:16/M    10    35
   64     59    654  Averi Burks           Joplin                                  25:40.4  8:17/M    9     23
   65     60    184  Olivia Fee            Lee's Summit North                      25:41.1  8:17/M    12    11
   66     61    956  Corina Sisk           Lee's Summit                            25:43.6  8:18/M    10    35
   67     62    236  Avery McKenna         Staley                                  25:55.3  8:22/M    9     11
   68     63    658  Emily Nelson          Joplin                                  26:06.2  8:25/M    11    23
   69     64    234  Julia Lipp            Staley                                  26:09.5  8:26/M    9     11
   70     65    847  Arielle Janssens      Park Hill                               26:12.2  8:27/M    11    29
   71     66    659  Ami Riechman-Bennett  Joplin                                  26:16.0  8:28/M    10    23
   72     67    661  Elisia Spiering       Joplin                                  26:18.4  8:29/M    9     23
   73     68    718  Makayla Mead          Park Hill South                         26:19.5  8:30/M    12    23
   74  (< 5)    341  Madison Solis         Bentonville West (AR)                   26:19.8  8:30/M    12    11
   75     69     82  Ella Boyle            Grain Valley                            26:21.3  8:30/M    11     5
   76     70    721  Ashley Wheeler        Park Hill South                         26:23.9  8:31/M    12    23
   77     71    188  Erin Vaughn           Lee's Summit North                      26:30.0  8:33/M    9     11
   78     72    237  Elaine Morrison       Staley                                  26:34.1  8:34/M    9     11
   79     73    119  Madeline Jones        Blue Springs South                      26:37.3  8:35/M    9      5
   80     74    318  Shelby Singleton      Kearney                                 26:41.2  8:37/M    11    11
   81  (< 5)    929  Hope Klamm            Oak Park                                26:44.4  8:38/M    11    35
   82     75    607  Julia Greco           Platte County                           26:46.0  8:38/M    9     23
   83  (> 7)    660  Breklyn Shelley       Joplin                                  26:46.3  8:38/M    9     23
   84     76    180  Lena Baker            Lee's Summit North                      26:47.0  8:38/M    11    11
   85  (> 7)    656  Alice Haverly         Joplin                                  27:01.8  8:43/M    9     23
   86     77    955  Josephine Sibert      Lee's Summit                            27:05.3  8:44/M    9     35
   87     78    186  Sidney Gilliland      Lee's Summit North                      27:10.9  8:46/M    12    11
   88  (< 5)    766  Paige Ruehter         Smithville                              27:11.6  8:46/M    12    23
   89     79    954  Cassidy Purcell       Lee's Summit                            27:12.0  8:46/M    12    35
   90  (< 5)    764  Kelsey Estes          Smithville                              27:15.8  8:48/M    11    23
   91     80    848  Averie Medley         Park Hill                               27:16.6  8:48/M    12    29
   92     81    897  Alexis Olvera         North Kansas City                       27:17.3  8:48/M    9     35
   93     82    846  Anna Higgs            Park Hill                               27:21.9  8:50/M    10    29
   94  (> 7)    657  Lilliath Mills        Joplin                                  27:22.4  8:50/M    10    23
   95     83    311  Makenna Becker        Kearney                                 27:26.4  8:51/M    11    11
   96     84    952  Lauren Kieffer        Lee's Summit                            27:35.0  8:54/M    9     35
   97     85    611  Quinlynn Sanneman     Platte County                           28:21.9  9:09/M    12    23
   98     86    719  Laney Toigo           Park Hill South                         28:23.3  9:09/M    10    23
   99     87    720  Shyla Troutner        Park Hill South                         28:26.0  9:10/M    9     23
  100     88    715  Josephine Goodin      Park Hill South                         28:27.4  9:11/M    10    23

 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   Grade    Wave

  101     89    843  Izzabella Bloom       Park Hill                               28:33.1  9:13/M    9     29
  102     90    610  Avery Nix             Platte County                           29:02.0  9:22/M    12    23
  103     91    898  Emmanuelle Stith      North Kansas City                       29:02.3  9:22/M    11    35
  104  (> 7)    187  Sena Johnson          Lee's Summit North                      29:02.4  9:22/M    11    11
  105     92    899  Kila Yoyo             North Kansas City                       29:14.4  9:26/M    10    35
  106  (< 5)    767  Helaina Wald          Smithville                              29:20.8  9:28/M    9     23
  107     93    845  Bella Grau            Park Hill                               29:22.1  9:28/M    12    29
  108     94     84  Maddie Jones          Grain Valley                            29:33.6  9:32/M    11     5
  109     95    316  Jillian Mueller       Kearney                                 29:34.6  9:32/M    9     11
  110     96    312  Lilyan Cox            Kearney                                 29:36.9  9:33/M    10    11
  111     97    722  Zenai Willson         Park Hill South                         29:49.3  9:37/M    9     23
  112     98    713  Aniya Coleman         Park Hill South                         30:01.2  9:41/M    10    23
  113     99    612  Sophie Zimmerman      Platte County                           30:25.0  9:49/M    12    23
  114    100    317  Kaci Pittier          Kearney                                 30:27.9  9:50/M    12    11
  115  (< 5)    142  Ada DuBois            Jefferson City                          30:30.0  9:50/M    10     5
  116    101    844  Molly Fink            Park Hill                               30:34.4  9:52/M    12    29
  117  (< 5)    144  Riya Pattan           Jefferson City                          30:34.4  9:52/M    9      5
  118  (< 5)    878  Emerald Barclay       Belton                                  30:37.5  9:53/M    11    35
  119  (> 7)    716  Amelia Larson         Park Hill South                         30:44.5  9:55/M    9     23
  120  (< 5)    881  Isabella Evans        Belton                                  30:49.7  9:57/M    10    35
  121    102    314  Kathryn McDonald      Kearney                                 31:17.5 10:06/M    9     11
  122    103    953  Mya Moore             Lee's Summit                            31:23.9 10:08/M    11    35
  123    104    894  Elandrea Baker        North Kansas City                       31:25.9 10:08/M    10    35
  124  (> 7)    717  Isabelle Larson       Park Hill South                         31:28.4 10:09/M    11    23
  125  (< 5)    675  Brisa Campos          Ruskin                                  31:29.8 10:10/M    12    23
  126    105    319  Ivy Taylor            Kearney                                 31:43.5 10:14/M    9     11
  127  (> 7)    714  Kara Fitzpatrick      Park Hill South                         32:20.8 10:26/M    9     23
  128    106    895  Grace Campbell        North Kansas City                       32:50.6 10:36/M    10    35
  129    107    606  Allie Corbin          Platte County                           32:54.6 10:37/M    12    23
  130  (< 5)    882  Sydney Weilert        Belton                                  37:52.5 12:13/M    9     35



Overall Finish List - Girls

JV Girls

Small School


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   Grade    Wave

    1      1    977  Lauren Smith          Notre Dame de Sion                      29:03.8  9:23/M    10    40
    2      2    974  Anna Baklanov         Notre Dame de Sion                      29:03.8  9:23/M    11    40
    3      3    978  Liv Zender            Notre Dame de Sion                      30:12.9  9:45/M    11    40
    4      4    976  Abby Pantaenius       Notre Dame de Sion                      30:26.1  9:49/M    9     40
    5      5    975  Angela DeFlorio       Notre Dame de Sion                      30:32.5  9:51/M    9     40
    6      6    973  Sofia Aguayo          Notre Dame de Sion                      31:28.9 10:09/M    11    40

Team Summary Report - Girls

JV Girls

Large School


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 St. Teresa's Academy                   37               1   2   5  13  16  18  19         
        Top  5 Times: 1:50:47.3

    2 Rock Bridge                            57               3   4   7  11  32  34  36         
        Top  5 Times: 1:52:18.6

    3 Liberty                                58               6   8   9  12  23  27             
        Top  5 Times: 1:52:30.9

    4 Blue Springs                          109              14  15  22  25  33  45  47         
        Top  5 Times: 1:55:12.5

    5 Lee's Summit West                     124              10  21  24  26  43  52  55         
        Top  5 Times: 1:56:19.4

    6 Raymore-Peculiar                      131              17  20  28  29  37  41  50         
        Top  5 Times: 1:56:38.7

    7 Blue Springs South                    229              31  35  44  46  73                 
        Top  5 Times: 2:03:31.4

    8 Lee's Summit North                    268              40  48  49  60  71  76  78         
        Top  5 Times: 2:06:16.9

    9 Staley                                275              38  39  62  64  72                 
        Top  5 Times: 2:07:04.8

   10 Joplin                                280              51  53  54  59  63  66  67         
        Top  5 Times: 2:07:19.6

   11 Grain Valley                          291              30  42  56  69  94                 
        Top  5 Times: 2:09:23.2

   12 Lee's Summit                          359              58  61  77  79  84 103             
        Top  5 Times: 2:13:13.6

   13 Park Hill South                       399              68  70  86  87  88  97  98         
        Top  5 Times: 2:18:00.3

   14 Platte County                         406              57  75  85  90  99 107             
        Top  5 Times: 2:20:10.7

   15 Park Hill                             409              65  80  82  89  93 101             
        Top  5 Times: 2:18:46.0

   16 Kearney                               448              74  83  95  96 100 102 105         
        Top  5 Times: 2:23:47.1

   17 North Kansas City                     474              81  91  92 104 106                 
        Top  5 Times: 2:29:50.6

Team Summary Report - Girls

JV Girls

Small School


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Notre Dame de Sion                     15               1   2   3   4   5   6             
        Top  5 Times: 2:29:19.2


Date Name & Distance Contact Results Photos
Sep 19
9:00 am
Seize the Day 10k Run and
Laura Roeseler
314-449-9456
lroeseler@efmk.org
www.classy.org/event/2021-k...

Results
Sep 18
11:15 am
Kris Solsberg XC
Boys C Team

Results
Sep 18
10:45 am
Kris Solsberg XC
C Team Girls

Results
Sep 18
9:15 am
Kris Solsberg XC
JV Girls

Results
Sep 18
10:00 am
Kris Solsberg XC
JV Boys

Results
Sep 18
8:15 am
Kris Solsberg XC
Varsity Girls

Results
Sep 18
8:45 am
Kris Solsberg XC
Varsity Boys

Results
Sep 16
6:00 pm
McClouth Invite
Varsity Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
5:00 am
McClouth Invite
8th Grade
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
4:00 pm
McClouth Invite
7th Grade
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
6:00 pm
McLouth Invite
Varsity Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
5:00 pm
McLouth Invite
JV Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 15
4:00 pm
Turner XC Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 15
6:15 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Navy

Results
Sep 15
6:00 pm
Summit Lakes MS
XC Girls Navy

Results
Sep 15
5:45 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Silver

Results
Sep 15
5:15 am
Summit Lakes MS
XC Girls Silver

Results
Sep 15
5:00 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Green

Results
Sep 15
4:45 pm
Summit Lakes MS
XC Girls Green

Results
Sep 15
4:00 pm
Summit Lakes MS
XC Girls White

Results
Sep 15
4:30 pm
Summit Lakes MS
XC Boys White


Results
Sep 11
11:30 am
Ray Pec Invite XC
C Team Girls

Results
Sep 11
11:00 am
Ray Pec Invite XC
C Team Boys

Results
Sep 11
10:30 am
Ray Pec Invite XC
JV Girls

Results
Sep 11
10:00 am
Ray Pec Invite XC
JV Boys

Results
Sep 11
9:30 am
Ray Pec Invite XC
Varsity Girls

Results
Sep 11
9:00 am
Ray Pec Invite XC
Varsity Boys

Results
Sep 7
4:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 JV Boys

Results
Sep 7
4:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 JV Girls

Results
Sep 7
5:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 Varsity Boys

Results
Sep 7
4:30 pm
Chillicothe XC Invite
2021 Varsity Girls

Results
Sep 2
3:00 pm
Bobcat XC Invite
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Aug 11
8:00 pm
MC Beer Mile
Relay & Alt Beer mile
troy@kcrunningcompany.com
Results
Aug 11
8:00 pm
MC Beer Mile
overall results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Jul 14
6:30 pm
Martin City Taco Mile
Brad Ziegler
Brad@kcrunningcompany.com
www.runsignup.com/Race/MO/K...

Results
Jul 5
7:00 am
JRHA 5k

Results
May 31
8:00 am
Going the Distance
10K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 31
8:00 am
Going the Distance
5K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 15
7:00 am
KCCC Half
Marathon Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 1
7:00 am
KCCC 5K Results
troy@kcrunningcompany.com
Results

Photos
Nov 14, 2020
8:00 am
Veterans Day 5K
Live In Person Run
Brad Ziegler
bziegler1003@yahoo.com
www.runsignup.com/Race/MO/P...

Results

Photos
Oct 24, 2020
12:00 am
2A Regionals
Boys/Girls

troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 24, 2020
8:00 am
5A Regionals
Boys/Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 21, 2020
8:00 am
Montrose Invite
XC results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 20, 2020
5:00 pm
MEC XC Championship
JV Boys & Girls

Results
Oct 20, 2020
4:30 pm
MEC XC Championship
Boys Varsity

Results
Oct 20, 2020
4:00 pm
MEC XC Championship
Girls Varsity

Results
Oct 17, 2020
9:00 am
Greater KC Suburban
Conference Red JV Boys

Results
Oct 17, 2020
8:30 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division Varsity Girls

Results
Oct 17, 2020
9:30 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division JV Girls

Results
Oct 17, 2020
8:00 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division Varsity Boys

Results
Oct 15, 2020
5:30 pm
Warrensburg XC Boys Small Class

Results
Oct 15, 2020
5:00 pm
Warrensburg XC HS Girls

Results
Oct 15, 2020
4:30 pm
Warrensburg XC Varsity

Results
Oct 15, 2020
4:15 pm
Warrensburg XC Boys Middle

Results
Oct 15, 2020
4:00 pm
Warrensburg XC Girls Middle

Results
Oct 13, 2020
8:00 am
Cameron XC
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 13, 2020
4:00 pm
BS MS Quad

Results
Oct 10, 2020
8:00 am
Butler Bears
XC Invite
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 10, 2020
8:00 am
Julia's Warriors Run for Hope
5k & 1 mile walk
Jodi Green
816-516-3164
greenj02@yahoo.com
www.juliaswarriorsrunforhop...

Results
Oct 7, 2020
4:30 pm
Ray Pec MS XC Invite

Results
Oct 7, 2020
8:00 am
Heartland 30K
Womens Results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 7, 2020
8:00 am
Heartland 30K
Mens Results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 3, 2020
8:00 am
KC Classic XC
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 3, 2020
9:00 am
Savannah MS and HS XC Meet

Results
Sep 29, 2020
4:00 pm
Basehor Linwood MS XC 2020

Results
Sep 26, 2020
4:00 pm
Chieftain Invite
Varsity/JV Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 26, 2020
3:00 pm
Chieftain Invite
Varsity/JV Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 24, 2020
4:00 am
Grandview Invitational XC Meet

Results
Sep 22, 2020
4:00 pm
Tonganoxie Invitational XC Meet

John Tollefson
jtollefson@tong464.org

Results
Sep 22, 2020
4:00 pm
Duane Kimball Invitational

Daniel Benz
danielbenz@sjsd.k12.mo.us

Results
Sep 20, 2020
8:00 am
Kris Solsberg XC
Varsity Boys

Results
Sep 19, 2020
8:00 am
Kris Solsberg XC
JV Girls

Results
Sep 19, 2020
8:00 am
Kris Solsberg XC
JV Boys

Results
Sep 19, 2020
8:00 am
Kris Solsberg XC
Varsity Girls

Results
Sep 19, 2020
8:00 am
Olathe South Invitational
Zach Pope
ztpope@olatheschools.org

Results
Sep 18, 2020
3:00 pm
McLouth Invitational Cross

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
C Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
C Boys

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
JV Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
JV Boys
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
Varsity Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
Varsity Boys
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 8, 2020
4:00 pm
Chillicothe Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 5, 2020
8:00 am
Cass County XC
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 3, 2020
8:00 am
Bobcat Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Aug 22, 2020
7:30 am
Hearts for RMHC 5K/10K
Jeff Miles
816-724-4109
www.runsignup.com/Race/MO/P...

Results
Looking for races before August, 21 2020? Click here