Race with KC Running Company                    Services                    KCRC events                    Race calendar                    RESULTS/PHOTOS

Ray Pec Invite
C Girls

Date: 2020-09-12

Contact: Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results:

Ray Pec Invite 2020

Ray Pec Invite 2020


September 12, 2020




Results By Race Management Systems, Inc.


Overall Finish List - Girls


C Girls


Large School





O'all
Place Score Bib No Name Team Time Pace Grade Wave

1 1 529 Jacqueline Kallas St. Teresa's Academy 23:52.6 7:42/M 10 18
2 2 531 Sydney Smith St. Teresa's Academy 24:14.2 7:49/M 9 18
3 3 574 Helena Hurd Liberty 24:15.8 7:50/M 9 18
4 4 523 Elizabeth Akers St. Teresa's Academy 24:19.3 7:51/M 10 18
5 5 526 Elizabeth Connor St. Teresa's Academy 24:22.3 7:52/M 9 18
6 6 282 Lauren Moyer Blue Springs 24:29.9 7:54/M 12 12
7 7 528 Sophie Emerson St. Teresa's Academy 24:36.1 7:56/M 10 18
8 8 525 Leah Campo St. Teresa's Academy 24:46.7 8:00/M 10 18
9 9 376 Hadley Miller Central (St. Joseph) 24:52.1 8:01/M 9 18
10 10 375 Rebecca Evans Central (St. Joseph) 24:58.8 8:04/M 12 18
11 11 576 Reagan Phillips Liberty 24:59.2 8:04/M 9 18
12 12 468 Lydia Imboden Rock Bridge 25:14.2 8:08/M 9 18
13 13 524 Samantha Balling St. Teresa's Academy 25:18.3 8:10/M 10 18
14 (> 7) 530 Emma Novosel St. Teresa's Academy 25:21.3 8:11/M 9 18
15 (< 5) 243 maddie wright Staley 25:34.7 8:15/M 11 12
16 14 283 Lindsey Moyer Blue Springs 25:36.3 8:16/M 12 12
17 15 123 Mackenzie Zwerenz Blue Springs South 25:42.7 8:18/M 9 6
18 16 121 Jordan Pollard Blue Springs South 25:47.6 8:19/M 10 6
19 17 380 Grace Tang Central (St. Joseph) 26:01.0 8:24/M 12 18
20 18 281 Molly McDonald Blue Springs 26:04.3 8:25/M 9 12
21 19 195 Abigail Webster Lee's Summit North 26:18.8 8:29/M 10 12
22 20 469 Hazel Keithahn Rock Bridge 26:19.0 8:29/M 9 18
23 (< 5) 239 Shannon McMahon Staley 26:20.2 8:30/M 9 12
24 21 379 Lydia Sones Central (St. Joseph) 26:23.0 8:31/M 10 18
25 22 381 Indigo Truax Central (St. Joseph) 26:23.4 8:31/M 11 18
26 23 279 Holly Emmons Blue Springs 26:24.9 8:31/M 10 12
27 24 472 Ruchira Patil Rock Bridge 26:33.4 8:34/M 9 18
28 (> 7) 527 Teresa Elfrink St. Teresa's Academy 26:45.6 8:38/M 10 18
29 25 573 Avelyn Dickerson Liberty 26:46.0 8:38/M 9 18
30 26 575 Sophia Lane Liberty 26:48.0 8:39/M 10 18
31 27 427 Kara Moulder Lee's Summit West 26:55.3 8:41/M 11 18
32 (> 7) 532 Georgia Winfield St. Teresa's Academy 26:56.5 8:41/M 12 18
33 28 470 Allison Kim Rock Bridge 26:58.1 8:42/M 10 18
34 29 382 Bella Wiebelt-smith Central (St. Joseph) 26:58.9 8:42/M 12 18
35 (< 5) 669 Robyn Washburn Joplin 27:02.4 8:43/M 9 24
36 30 428 Ella Sivulka Lee's Summit West 27:21.6 8:50/M 9 18
37 31 278 Corinne Dolan Blue Springs 27:27.4 8:51/M 11 12
38 (< 5) 613 Lyric Dulin Platte County 27:31.6 8:53/M 9 23
39 (< 5) 49 Haley Borum Raymore-Peculiar 27:33.3 8:53/M 12 6
40 32 378 Azariah Smith Central (St. Joseph) 27:39.8 8:55/M 10 18
41 (< 5) 663 Anna Barnhart Joplin 27:44.7 8:57/M 9 24
42 33 467 Emma Haupt Rock Bridge 27:48.1 8:58/M 11 18
43 34 113 Victoria Meledge-ade Blue Springs South 27:50.5 8:59/M 12 6
44 35 114 Evelyn Unruh Blue Springs South 27:52.9 9:00/M 11 6
45 36 280 Miranda Mcclanahan Blue Springs 28:09.7 9:05/M 11 12
46 37 190 Anna Culross Lee's Summit North 28:10.0 9:05/M 10 12
47 38 473 Alexandria Wankum Rock Bridge 28:10.5 9:05/M 9 18
48 39 466 Emma Ellison Rock Bridge 28:15.2 9:07/M 11 18
49 (> 7) 471 Lauren Munns Rock Bridge 28:15.5 9:07/M 12 18
50 (< 5) 57 Leah Sloan Raymore-Peculiar 28:30.4 9:12/M 11 6
51 40 120 Morgan Kramer Blue Springs South 28:40.2 9:15/M 9 6
52 (< 5) 665 Caroline Erisman Joplin 28:40.6 9:15/M 9 24
53 41 854 Angelina Torri Park Hill 28:42.0 9:15/M 9 30
54 42 855 Carly Wells Park Hill 28:45.9 9:17/M 11 30
55 43 853 Maddie Sharp Park Hill 28:45.9 9:17/M 12 30
56 44 430 Nya Young Lee's Summit West 28:46.6 9:17/M 9 18
57 45 426 Whitney Farrington Lee's Summit West 29:11.3 9:25/M 11 18
58 46 851 McKenna Miller Park Hill 29:17.7 9:27/M 9 30
59 47 727 Ellen Gwyn Park Hill South 29:54.2 9:39/M 10 24
60 (> 7) 465 Kate Burns Rock Bridge 29:54.2 9:39/M 12 18
61 48 122 Clara Unruh Blue Springs South 30:01.6 9:41/M 9 6
62 (< 5) 240 Rylee Proudfit Staley 30:17.3 9:46/M 10 12
63 (< 5) 958 Ava Duckworth Lee's Summit 30:20.5 9:47/M 10 36
64 (< 5) 242 Lindsey Sheldon Staley 30:24.4 9:49/M 11 12
65 49 723 Amy Blevins Park Hill South 30:29.3 9:50/M 12 24
66 50 189 Kayla Brigman Lee's Summit North 30:31.0 9:51/M 12 12
67 (< 5) 617 Amelia Vasquez Platte County 30:33.9 9:52/M 11 23
68 51 731 Abigail Powell Park Hill South 30:35.3 9:52/M 12 24
69 52 191 Michelle Hale Lee's Summit North 30:39.7 9:53/M 9 12
70 (< 5) 668 Olivia Riddle Joplin 30:50.8 9:57/M 9 24
71 53 849 Estelle Alexander Park Hill 31:19.3 10:06/M 10 30
72 54 429 Kalee Williams Lee's Summit West 31:36.9 10:12/M 11 18
73 55 284 Ellise Wright Blue Springs 31:48.6 10:16/M 12 12
74 (< 5) 959 Jenna Sobey Lee's Summit 32:03.4 10:20/M 9 36
75 56 192 Sophia Lasala Lee's Summit North 32:07.0 10:22/M 12 12
76 57 729 Claire Holt Park Hill South 32:10.7 10:23/M 9 24
77 (< 5) 616 Autumn Redes Platte County 32:51.1 10:36/M 9 23
78 58 850 Miranda Delk Park Hill 33:25.1 10:47/M 9 30
79 59 728 Emily Hill Park Hill South 33:25.6 10:47/M 10 24
80 60 852 Chloe Pope Park Hill 33:44.7 10:53/M 9 30
81 61 724 Tai Campbell Park Hill South 33:46.3 10:54/M 10 24
82 62 730 McKelvey McDaniel Park Hill South 33:57.1 10:57/M 9 24
83 (< 5) 678 Talia Sowell Ruskin 34:19.0 11:04/M 12 24
84 (< 5) 867 Paige Jacoby Raytown 34:20.3 11:05/M 11 30
85 (< 5) 676 Adora Campbell Ruskin 35:22.9 11:25/M 9 24
86 (< 5) 55 Riley Ramirez-Parker Raymore-Peculiar 35:25.2 11:26/M 10 6
87 (< 5) 677 Destinni Henry Ruskin 35:27.5 11:26/M 10 24
88 (> 7) 732 Ella Sias Park Hill South 35:30.0 11:27/M 11 24
89 63 577 Annalise Vogelaar Liberty 35:46.4 11:32/M 9 18
90 64 116 Kadence Burnside Blue Springs South 35:49.8 11:33/M 9 6
91 (> 7) 726 Audrey Corcoran Park Hill South 37:04.4 11:58/M 9 24
92 (< 5) 957 Arionna CoomarasinghamLee's Summit 37:26.4 12:05/M 11 36
93 65 196 Elle Campbell Lee's Summit North 1:04:09.0 20:42/M 11 12




Team Summary Report - Girls


C Girls


Large School




Top 5 ------- Finishers -------
Place Team Places 1 2 3 4 5 6* 7*

1 St. Teresa's Academy 19 1 2 4 5 7 8 13
Top 5 Times: 2:01:24.6

2 Central (St. Joseph) 79 9 10 17 21 22 29 32
Top 5 Times: 2:08:38.5

3 Blue Springs 92 6 14 18 23 31 36 55
Top 5 Times: 2:10:03.0

4 Rock Bridge 117 12 20 24 28 33 38 39
Top 5 Times: 2:12:53.0

5 Liberty 128 3 11 25 26 63
Top 5 Times: 2:18:35.7

6 Blue Springs South 140 15 16 34 35 40 48 64
Top 5 Times: 2:15:54.1

7 Lee's Summit West 200 27 30 44 45 54
Top 5 Times: 2:23:51.9

8 Lee's Summit North 214 19 37 50 52 56 65
Top 5 Times: 2:27:46.7

9 Park Hill 225 41 42 43 46 53 58 60
Top 5 Times: 2:26:51.0

10 Park Hill South 263 47 49 51 57 59 61 62
Top 5 Times: 2:36:35.3



Date Name & Distance Contact Results Photos
Oct 14
5:45 pm
Warrensburg HS
XC Invitational
Varsity Boys Small School
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 14
5:00 pm
Warrensburg HS
XC Invitational
Varsity Girls
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 14
4:30 pm
Warrensburg HS
XC Invitational
Varsity Boys Large School
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 14
4:00 pm
Warrensburg HS
XC Invitational
MS Boys
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 14
3:45 pm
Warrensburg HS
XC Invitational
MS Girls
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 12
5:00 pm
Barstow MS XC
6th Grade
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 12
5:00 pm
Barstow MS XC
Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 12
4:30 pm
Barstow MS XC
Girls Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
JV Boys

Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
JV Girls

Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
Varsity Girls

Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
Varsity Boys

Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
Middle School
Girls

Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
Middle School
Boys

Results
Oct 11
5:15 pm
BS Middle School
XC Championships
Boys A Race
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 11
4:45 pm
BS Middle School
XC Championships
Girls A Race
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 11
4:15 pm
BS Middle School
XC Championships
Boys B Race
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 11
4:00 pm
BS Middle School
XC Championships
Girls B Race
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 10
8:00 am
11th Annual Bill Cross
5K benefiting Feed Northland
Chris Evans
816-301-4483
cevans@feednorthlandkids.org
www.feednorthlandkids.org

Results
Oct 9
11:00 am
Butler XC Invite
Middle School
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 9
10:00 am
Butler XC Invite
JV
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 9
9:00 am
Butler XC Invite
Varsity
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 9
8:00 am
Julia's Warriors
Run for Hope 5k Run
& 1 Mile Walk
Jodi Green
816-516-3164
greenj02@yahoo.com
www.juliaswarriorsrunforhop...

Results
Oct 5
4:00 am
Matt Gannon Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 5
6:00 pm
Ray Pec MS XC
A Boys/Girls
Steven Blew
steveblewruns@yahoo.com

Results
Oct 5
5:00 pm
Ray Pec MS XC
B Boys/Girls
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 5
4:30 pm
Ray Pec MS XC
C Boys/Girls
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 3
8:00 am
Strutt With Your Mutt 3K
Molly Moody
816-986-4409
mmoody@waysidewaifs.org
waysidewaifs.org

Results
Oct 2
10:00 am
Grain Valley XC
JV Girls & Boys
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 2
9:30 am
Grain Valley XC
MS Girls
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 2
9:00 am
Grain Valley XC
Invite MS Boys
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 2
8:30 am
Grain Valley XC
Invite Varsity Girls
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 2
8:15 am
Grain Valley XC
Invite Varsity
Boys
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 2
11:00 am
Savannah XC
JV Boys

Results
Oct 2
10:30 am
Savannah XC
Varsity Boys

Results
Oct 2
8:00 am
KC Classic
JV Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 2
8:00 am
KC Classic
Varsity Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 2
8:00 am
KC Classic
C Team Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 2
10:00 am
Savannah XC
Varsity Girls

Results
Sep 30
6:00 pm
Maranatha Christian
Academy XC Invite
Varsity Boys

Results
Sep 30
5:30 pm
Maranatha Christian
Academy XC Invite
Varsity Girls

Results
Sep 30
5:00 pm
Maranatha Christian
Academy XC Invite
JV Boys & Girls

Results
Sep 30
4:30 pm
Maranatha Christian
Academy XC Invite
8th Grade Boys & Girls

Results
Sep 30
4:00 pm
Maranatha Christian
Academy XC Invite
7th Grade Boys & Girls

Results
Sep 28
8:00 am
Irish XC Invite
Freshmen/JV Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 28
8:00 am
Irish XC Invite
Varsity Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 28
8:00 am
Irish XC Invite
Varsity Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 28
8:00 am
Irish XC Invite
JV Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 26
8:00 am
H30K Results
Female
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 26
8:00 am
H30K Mens
Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 23
5:30 pm
Grandview XC
Varsity Boys

Results
Sep 23
5:00 pm
Grandview XC
Varsity Girls

Results
Sep 23
4:30 pm
Grandview XC
JV Boys

Results
Sep 23
4:00 pm
Grandview XC
JV Girls

Results
Sep 23
3:30 pm
Grandview XC
Freshman/Sophomore

Results
Sep 21
6:00 am
Tonganoxie Invite
Varsity Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 21
6:00 pm
Tonganoxie Invite
Varsity Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 21
6:00 pm
Tonganoxie Invite
JV Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 21
6:00 pm
Tonganoxie Invite
JV Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 21
5:30 pm
Duane Kimble XC
JV Girls

Results
Sep 21
5:00 pm
Duane Kimball XC
Varsity Boys

Results
Sep 21
4:30 pm
Duane Kimble XC
Varsity Girls

Results
Sep 21
4:00 pm
Duane Kimble XC
JV Boys

Results
Sep 19
9:00 am
Seize the Day 10k Run and
Laura Roeseler
314-449-9456
lroeseler@efmk.org
www.classy.org/event/2021-k...

Results
Sep 18
11:15 am
Kris Solsberg XC
Boys C Team

Results
Sep 18
10:45 am
Kris Solsberg XC
C Team Girls

Results
Sep 18
9:15 am
Kris Solsberg XC
JV Girls

Results
Sep 18
10:00 am
Kris Solsberg XC
JV Boys

Results
Sep 18
8:15 am
Kris Solsberg XC
Varsity Girls

Results
Sep 18
8:45 am
Kris Solsberg XC
Varsity Boys

Results
Sep 16
6:00 pm
McClouth Invite
Varsity Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
5:00 am
McClouth Invite
8th Grade
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
4:00 pm
McClouth Invite
7th Grade
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
6:00 pm
McLouth Invite
Varsity Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
5:00 pm
McLouth Invite
JV Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 15
4:00 pm
Turner XC Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 15
6:15 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Navy

Results
Sep 15
6:00 pm
Summit Lakes MS
XC Girls Navy

Results
Sep 15
5:45 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Silver

Results
Sep 15
5:15 am
Summit Lakes MS
XC Girls Silver

Results
Sep 15
5:00 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Green

Results
Sep 15
4:45 pm
Summit Lakes MS
XC Girls Green

Results
Sep 15
4:00 pm
Summit Lakes MS
XC Girls White

Results
Sep 15
4:30 pm
Summit Lakes MS
XC Boys White


Results
Sep 11
11:30 am
Ray Pec Invite XC
C Team Girls

Results
Sep 11
11:00 am
Ray Pec Invite XC
C Team Boys

Results
Sep 11
10:30 am
Ray Pec Invite XC
JV Girls

Results
Sep 11
10:00 am
Ray Pec Invite XC
JV Boys

Results
Sep 11
9:30 am
Ray Pec Invite XC
Varsity Girls

Results
Sep 11
9:00 am
Ray Pec Invite XC
Varsity Boys

Results
Sep 7
4:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 JV Boys

Results
Sep 7
4:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 JV Girls

Results
Sep 7
5:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 Varsity Boys

Results
Sep 7
4:30 pm
Chillicothe XC Invite
2021 Varsity Girls

Results
Sep 2
3:00 pm
Bobcat XC Invite
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Aug 11
8:00 pm
MC Beer Mile
Relay & Alt Beer mile
troy@kcrunningcompany.com
Results
Aug 11
8:00 pm
MC Beer Mile
overall results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Jul 14
6:30 pm
Martin City Taco Mile
Brad Ziegler
Brad@kcrunningcompany.com
www.runsignup.com/Race/MO/K...

Results
Jul 5
7:00 am
JRHA 5k

Results
May 31
8:00 am
Going the Distance
10K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 31
8:00 am
Going the Distance
5K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 15
7:00 am
KCCC Half
Marathon Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 1
7:00 am
KCCC 5K Results
troy@kcrunningcompany.com
Results

Photos
Nov 14, 2020
8:00 am
Veterans Day 5K
Live In Person Run
Brad Ziegler
bziegler1003@yahoo.com
www.runsignup.com/Race/MO/P...

Results

Photos
Oct 24, 2020
12:00 am
2A Regionals
Boys/Girls

troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 24, 2020
8:00 am
5A Regionals
Boys/Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 21, 2020
8:00 am
Montrose Invite
XC results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 20, 2020
5:00 pm
MEC XC Championship
JV Boys & Girls

Results
Oct 20, 2020
4:30 pm
MEC XC Championship
Boys Varsity

Results
Oct 20, 2020
4:00 pm
MEC XC Championship
Girls Varsity

Results
Oct 17, 2020
9:00 am
Greater KC Suburban
Conference Red JV Boys

Results
Oct 17, 2020
8:30 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division Varsity Girls

Results
Oct 17, 2020
9:30 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division JV Girls

Results
Oct 17, 2020
8:00 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division Varsity Boys

Results
Oct 15, 2020
5:30 pm
Warrensburg XC Boys Small Class

Results
Oct 15, 2020
5:00 pm
Warrensburg XC HS Girls

Results
Oct 15, 2020
4:30 pm
Warrensburg XC Varsity

Results
Oct 15, 2020
4:15 pm
Warrensburg XC Boys Middle

Results
Oct 15, 2020
4:00 pm
Warrensburg XC Girls Middle

Results
Oct 13, 2020
8:00 am
Cameron XC
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 13, 2020
4:00 pm
BS MS Quad

Results
Oct 10, 2020
8:00 am
Butler Bears
XC Invite
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 10, 2020
8:00 am
Julia's Warriors Run for Hope
5k & 1 mile walk
Jodi Green
816-516-3164
greenj02@yahoo.com
www.juliaswarriorsrunforhop...

Results
Oct 7, 2020
4:30 pm
Ray Pec MS XC Invite

Results
Oct 7, 2020
8:00 am
Heartland 30K
Womens Results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 7, 2020
8:00 am
Heartland 30K
Mens Results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 3, 2020
8:00 am
KC Classic XC
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 3, 2020
9:00 am
Savannah MS and HS XC Meet

Results
Sep 29, 2020
4:00 pm
Basehor Linwood MS XC 2020

Results
Sep 26, 2020
4:00 pm
Chieftain Invite
Varsity/JV Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 26, 2020
3:00 pm
Chieftain Invite
Varsity/JV Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 24, 2020
4:00 am
Grandview Invitational XC Meet

Results
Sep 22, 2020
4:00 pm
Tonganoxie Invitational XC Meet

John Tollefson
jtollefson@tong464.org

Results
Sep 22, 2020
4:00 pm
Duane Kimball Invitational

Daniel Benz
danielbenz@sjsd.k12.mo.us

Results
Sep 20, 2020
8:00 am
Kris Solsberg XC
Varsity Boys

Results
Looking for races before September, 20 2020? Click here