Race with KC Running Company                    Services                    KCRC events                    Race calendar                    RESULTS/PHOTOS

Cass County XC

Date: 2020-09-05

Contact: troy@kcrunningcompany.com

Results:

Cass County XC

Cass County XC

September 05, 2020


Results By Race Management Systems, Inc.

Overall Finish List - Boys

Varsity Boys

Teams


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   GRADE

    1      1    129  Luke Voelker          Ray Pec                                 11:49.3  3:14/K    11
    2      2    191  Drew Belardo          Warrensburg                             12:00.8  3:17/K    11
    3  (< 5)    145  Kayden Crigger        Ruskin                                  12:04.1  3:18/K    12
    4      3     71  Landon Fatino         Pleasant Hill                           12:06.1  3:19/K    12
    5      4    195  Cooper Palmer         Warrensburg                             12:10.0  3:20/K    12
    6      5    168  Josh Nunn             Truman                                  12:19.8  3:23/K    12
    7      6    122  Chance Embry          Ray Pec                                 12:30.7  3:26/K    11
    8      7    163  Jack Getman           Truman                                  12:31.6  3:26/K    11
    9      8     46  Conner Blixt          Harrisonville                           12:33.0  3:26/K    12
   10      9    133  Joshua Patterson      Ray Pec                                 12:36.8  3:27/K    12
   11     10    125  Christopher ObersteadtRay Pec                                 12:53.5  3:32/K    11
   12     11    164  John Crump            Truman                                  12:56.6  3:33/K    11
   13     12     47  Tommy Baker           Harrisonville                           13:01.1  3:34/K    12
   14     13    121  Chase Cunningham      Ray Pec                                 13:10.8  3:37/K    11
   15     14     72  Tobin Wise            Pleasant Hill                           13:23.6  3:40/K    12
   16     15    124  Patrick Jacobs        Ray Pec                                 13:25.7  3:41/K    11
   17     16    114  Derek Nissen          Ray Pec                                 13:25.8  3:41/K    10
   18     17    196  Logan Shaw            Warrensburg                             13:27.2  3:41/K    12
   19     18    167  Kolby Cook            Truman                                  13:28.1  3:41/K    11
   20  (> 7)    105  Andres Kemper         Ray Pec                                 13:33.4  3:43/K    9 
   21     19     34  Rayvon Epperson       Grandview                               13:38.7  3:44/K    12
   22     20    159  Caleb Nunn            Truman                                  13:51.3  3:48/K    9 
   23     21     67  Rustin Branstetter    Pleasant Hill                           13:52.7  3:48/K    10
   24     22    192  Tyler Ward            Warrensburg                             13:55.4  3:49/K    11
   25  (> 7)    126  Dominic Rice          Ray Pec                                 14:08.0  3:52/K    11
   26  (> 7)    135  Noah Sisemore         Ray Pec                                 14:16.8  3:55/K    12
   27  (< 5)      8  Ben Sharp             Belton                                  14:24.5  3:57/K    10
   28     23    187  Blake McBride         Warrensburg                             14:28.3  3:58/K    9 
   29     24     43  Jaxon Mensching       Harrisonville                           14:29.0  3:58/K    11
   30     25     54  Rex Lyle              Lutheran                                14:30.1  3:58/K    9 
   31     26     57  David Reimer          Lutheran                                14:30.4  3:58/K    9 
   32     27     32  Justin Bennett        Grandview                               14:31.6  3:59/K    12
   33     28    197  Thomas Sheehan        Warrensburg                             14:40.9  4:01/K    12
   34     29    188  Austin Moses          Warrensburg                             14:41.2  4:01/K    9 
   35     30     29  Christian Patterson   Grandview                               14:52.3  4:04/K    11
   36     31     74  Parker Elkins         Pleasant Hill                           14:54.2  4:05/K    12
   37  (> 7)    190  Maddox Snyder         Warrensburg                             15:03.5  4:08/K    9 
   38     32     31  Aleander Springer     Grandview                               15:08.2  4:09/K    11
   39     33    165  Danny Yothphoy        Truman                                  15:10.1  4:09/K    11
   40     34     44  Connor Everhart       Harrisonville                           15:10.4  4:09/K    11
   41     35    160  Myles McConnell       Truman                                  15:20.6  4:12/K    10
   42     36     55  Wyatt Nord            Lutheran                                15:23.6  4:13/K    9 
   43  (> 7)    193  Parker Buckson        Warrensburg                             15:28.4  4:14/K    12
   44     37     73  Carson Case           Pleasant Hill                           15:31.0  4:15/K    12
   45     38     59  Mason Hodges          Lutheran                                15:39.7  4:17/K    10
   46     39     45  Isaac Chiodini        Harrisonville                           15:42.8  4:18/K    11
   47     40     48  George Frees          Harrisonville                           15:44.3  4:19/K    12
   48  (< 5)     10  Bransen Bradley       Belton                                  15:51.6  4:21/K    12
   49     41     40  Carlton Walker        Grandview                               16:02.6  4:24/K    12
   50  (< 5)    146  Preston McKinney      Ruskin                                  16:02.7  4:24/K    12
   51  (< 5)    147  Javon Hampton         Ruskin                                  16:03.5  4:24/K    12
   52  (< 5)     11  Brendan Hooper        Belton                                  16:11.1  4:26/K    12
   53     42     42  Garett Peterman       Harrisonville                           16:21.4  4:29/K    10
   54  (> 7)    189  Jonathan Ridley       Warrensburg                             16:31.8  4:32/K    9 
   55     43     35  Gerardo Gutierrez     Grandview                               17:12.6  4:43/K    12
   56  (< 5)    142  Everett Farr          Ruskin                                  17:35.8  4:49/K    10
   57     44     60  Jacob Fries           Lutheran                                18:28.7  5:04/K    10
   58  (< 5)      9  Chris Patrick         Belton                                  18:44.4  5:08/K    10
   59  (< 5)     15  Cade Smith            Drexel                                  19:40.3  5:23/K    11



Overall Finish List - Boys

JV Boys

Teams


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   GRADE

    1      1    134  Blake Richeson        Ray Pec                                 13:55.6  3:49/K    12
    2      2    115  Dillan Trueblood      Ray Pec                                 14:04.6  3:51/K    10
    3      3    130  Noah Chapman          Ray Pec                                 14:09.7  3:53/K    12
    4      4    119  William Bessette      Ray Pec                                 14:09.8  3:53/K    11
    5  (< 5)    169  Garrett Burton        Truman                                  14:20.1  3:56/K    12
    6      5    112  Benjamin Blackstone   Ray Pec                                 14:35.2  4:00/K    10
    7      6    113  Blake Borum           Ray Pec                                 14:35.8  4:00/K    10
    8      7    107  Hayden Scammacca      Ray Pec                                 14:47.0  4:03/K    9 
    9  (> 7)    104  Rydan Deckard         Ray Pec                                 14:54.9  4:05/K    9 
   10  (> 7)    111  Dominyc Berry         Ray Pec                                 14:57.7  4:06/K    10
   11  (> 7)    109  Jaxon Sloan           Ray Pec                                 16:02.5  4:24/K    9 
   12  (< 5)    166  Hayden Kunkel         Truman                                  17:33.1  4:49/K    11
   13  (< 5)    194  Alexander McCormack   Warrensburg                             17:42.5  4:51/K    12
   14  (< 5)     30  Mac Ratliff           Grandview                               17:54.7  4:54/K    11
   15  (< 5)    162  Zander Nichols        Truman                                  18:00.0  4:56/K    10
   16  (< 5)     28  Geovanni Estrella     Grandview                               18:14.8  5:00/K    11
   17  (< 5)     24  Bertrand Cole         Grandview                               18:33.1  5:05/K    9 
   18  (< 5)     69  Jackson Hunt          Pleasant Hill                           18:34.0  5:05/K    11
   19  (< 5)     70  Jonhathon Rivera      Pleasant Hill                           19:18.4  5:17/K    11
   20  (< 5)     61  Nick Chiappetta       Lutheran                                19:22.8  5:19/K    11
   21  (< 5)     56  Canady Mitchem        Lutheran                                19:42.2  5:24/K    9 
   22  (< 5)     58  Troy Gounev           Lutheran                                20:08.5  5:31/K    10
   23  (< 5)     13  Cesar Ramirez         Belton                                  21:44.1  5:57/K    12
   24  (< 5)     25  Gavin Williamson      Grandview                               22:04.0  6:03/K    9 
   25  (< 5)     12  Teigen Prince         Belton                                  22:45.7  6:14/K    12

Team Summary Report - Boys

Varsity Boys

Teams


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Ray Pec                                39               1   6   9  10  13  15  16         
        Top  5 Times: 1:03:01.3

    2 Truman                                 61               5   7  11  18  20  33  35         
        Top  5 Times: 1:05:07.6

    3 Warrensburg                            68               2   4  17  22  23  28  29         
        Top  5 Times: 1:06:01.9

    4 Pleasant Hill                         106               3  14  21  31  37                 
        Top  5 Times: 1:09:47.8

    5 Harrisonville                         117               8  12  24  34  39  40  42         
        Top  5 Times: 1:10:56.5

    6 Grandview                             149              19  27  30  32  41  43             
        Top  5 Times: 1:14:13.6

    7 Lutheran                              169              25  26  36  38  44                 
        Top  5 Times: 1:18:32.6

Team Summary Report - Boys

JV Boys

Teams


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Ray Pec                                15               1   2   3   4   5   6   7         
        Top  5 Times: 1:10:55.0


Overall Finish List - Girls

Varsity Girls

Teams


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   GRADE

    1      1    183  Tabetha Boldt         Warrensburg                             14:17.9  3:55/K    12
    2      2     81  Ashlyn Smith          Ray Pec                                 14:20.4  3:56/K    9 
    3      3     52  Abigail Allred        Lutheran                                14:48.6  4:03/K    12
    4      4     82  Maya York             Ray Pec                                 15:13.9  4:10/K    9 
    5      5     75  Ellie Barker          Ray Pec                                 15:19.0  4:12/K    9 
    6      6     84  Michaela Duran        Ray Pec                                 15:40.8  4:18/K    10
    7      7     79  Tiffany Chatfield     Ray Pec                                 15:42.2  4:18/K    9 
    8      8     78  Lorren Chatfield      Ray Pec                                 15:43.8  4:19/K    9 
    9      9    177  Emma Gebbia           Warrensburg                             15:48.3  4:20/K    10
   10     10     92  Caitlin Figge         Ray Pec                                 15:55.6  4:22/K    11
   11     11    180  Allie Griffiths       Warrensburg                             15:55.9  4:22/K    11
   12  (> 7)     94  Lauren Jermain        Ray Pec                                 15:56.2  4:22/K    11
   13     12     50  Maddie Farmer         Lutheran                                16:13.7  4:27/K    10
   14     13    178  Adriele Wiederhoeft   Warrensburg                             16:19.4  4:28/K    10
   15     14    179  Olivia Burson         Warrensburg                             16:19.6  4:28/K    11
   16  (< 5)      2  Aaralyn Long          Belton                                  16:23.3  4:29/K    10
   17  (> 7)     99  Lainey Eve            Ray Pec                                 16:23.8  4:30/K    12
   18  (< 5)    154  Molly McClung         Truman                                  16:25.5  4:30/K    10
   19     15    185  Callie Manning        Warrensburg                             16:28.3  4:31/K    12
   20  (< 5)    155  Jewelia Nichol        Truman                                  16:39.7  4:34/K    11
   21     16    175  Laine Bushmeyer       Warrensburg                             16:43.6  4:35/K    10
   22  (< 5)    148  Jayda Cisco           Truman                                  16:52.0  4:37/K    9 
   23  (> 7)    173  Avenelle Kientzy      Warrensburg                             16:56.2  4:38/K    9 
   24  (< 5)     63  Avery Lawrence        Pleasant Hill                           17:00.3  4:40/K    10
   25  (> 7)    182  Claire Starbuck       Warrensburg                             17:03.7  4:40/K    11
   26  (> 7)    170  Julia Brown           Warrensburg                             17:13.1  4:43/K    9 
   27  (< 5)     66  Aubrey Scott          Pleasant Hill                           17:32.0  4:48/K    12
   28  (> 7)    102  Isabela Torres        Ray Pec                                 17:40.3  4:51/K    12
   29     17     49  Addyson Emily         Lutheran                                17:47.2  4:52/K    9 
   30     18     51  Rachel Ada            Lutheran                                18:09.2  4:58/K    11
   31     19     53  Reese Pohlman         Lutheran                                20:06.2  5:30/K    12
   32  (< 5)      5  Mcynze Kunsch         Belton                                  21:32.6  5:54/K    12
   33  (< 5)    139  Angel Blaylock        Ruskin                                  21:37.6  5:56/K    12
   34  (< 5)      4  Megan Myers           Belton                                  21:44.2  5:57/K    11
   35  (< 5)      6  Ella Willis           Belton                                  22:01.4  6:02/K    12
   36  (< 5)    140  Brisa Campos          Ruskin                                  23:26.4  6:25/K    12
   37  (< 5)    137  Adora Campbell        Ruskin                                  25:09.9  6:54/K    9 



Overall Finish List - Girls

JV Girls

Teams


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   GRADE

    1      1     77  Isabel Chatfield      Ray Pec                                 16:27.3  4:31/K    9 
    2      2     87  Avery Raymond         Ray Pec                                 17:05.8  4:41/K    10
    3      3     89  Carson Wilson         Ray Pec                                 17:16.2  4:44/K    10
    4      4     90  Mya Wright            Ray Pec                                 17:18.2  4:44/K    10
    5      5     83  Alexis Borum          Ray Pec                                 17:18.5  4:45/K    10
    6      6    101  Briana Smith          Ray Pec                                 17:28.9  4:47/K    12
    7      7    186  Mia Phutrakul         Warrensburg                             17:47.5  4:52/K    12
    8      8     85  Kaylee Hill           Ray Pec                                 17:59.3  4:56/K    10
    9      9    176  Alyssa DeLeón-Casey   Warrensburg                             18:13.7  5:00/K    10
   10  (> 7)     95  Addison Rabuck        Ray Pec                                 18:22.9  5:02/K    11
   11     10    181  Alana Osborn          Warrensburg                             18:27.8  5:04/K    11
   12  (< 5)     20  Ciaira Martinez       Grandview                               19:18.1  5:17/K    10
   13     11    171  Madison Chenault      Warrensburg                             19:31.0  5:21/K    9 
   14  (< 5)    150  Ava Martin            Truman                                  19:33.9  5:22/K    9 
   15     12    172  Madeleine Hill        Warrensburg                             19:43.0  5:24/K    9 
   16  (< 5)     64  Stephanie Conway      Pleasant Hill                           19:48.0  5:25/K    10
   17  (< 5)    149  Madelyne McGregor     Truman                                  20:19.6  5:34/K    9 
   18  (< 5)     16  Lauren Spencer        Grandview                               20:44.7  5:41/K    9 
   19     13    174  Grace Mitcheltree     Warrensburg                             20:52.0  5:43/K    9 
   20  (< 5)     21  Jaclyn Harber         Grandview                               22:27.3  6:09/K    11
   21  (< 5)     62  Allison Oliver        Pleasant Hill                           22:51.9  6:16/K    9 
   22  (< 5)     65  Emelia Proudfit       Pleasant Hill                           23:28.6  6:26/K    10
   23  (< 5)    151  Gabby Muller          Truman                                  24:33.7  6:44/K    9 
   24  (< 5)      1  Sydney Weilert        Belton                                  27:48.6  7:37/K    9 
   25  (< 5)      7  Alyce Cummins         Belton                                  29:44.2  8:09/K    12

Team Summary Report - Girls

Varsity Girls

Teams


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Ray Pec                                24               2   4   5   6   7   8  10         
        Top  5 Times: 1:16:16.6

    2 Warrensburg                            48               1   9  11  13  14  15  16         
        Top  5 Times: 1:18:41.2

    3 Lutheran                               69               3  12  17  18  19                 
        Top  5 Times: 1:27:05.1

Team Summary Report - Girls

JV Girls

Teams


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Ray Pec                                15               1   2   3   4   5   6   8         
        Top  5 Times: 1:25:26.3

    2 Warrensburg                            49               7   9  10  11  12  13             
        Top  5 Times: 1:33:43.0


Date Name & Distance Contact Results Photos
Sep 19
9:00 am
Seize the Day 10k Run and
Laura Roeseler
314-449-9456
lroeseler@efmk.org
www.classy.org/event/2021-k...

Results
Sep 18
11:15 am
Kris Solsberg XC
Boys C Team

Results
Sep 18
10:45 am
Kris Solsberg XC
C Team Girls

Results
Sep 18
9:15 am
Kris Solsberg XC
JV Girls

Results
Sep 18
10:00 am
Kris Solsberg XC
JV Boys

Results
Sep 18
8:15 am
Kris Solsberg XC
Varsity Girls

Results
Sep 18
8:45 am
Kris Solsberg XC
Varsity Boys

Results
Sep 16
6:00 pm
McClouth Invite
Varsity Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
5:00 am
McClouth Invite
8th Grade
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
4:00 pm
McClouth Invite
7th Grade
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
6:00 pm
McLouth Invite
Varsity Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
5:00 pm
McLouth Invite
JV Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 15
4:00 pm
Turner XC Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 15
6:15 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Navy

Results
Sep 15
6:00 pm
Summit Lakes MS
XC Girls Navy

Results
Sep 15
5:45 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Silver

Results
Sep 15
5:15 am
Summit Lakes MS
XC Girls Silver

Results
Sep 15
5:00 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Green

Results
Sep 15
4:45 pm
Summit Lakes MS
XC Girls Green

Results
Sep 15
4:00 pm
Summit Lakes MS
XC Girls White

Results
Sep 15
4:30 pm
Summit Lakes MS
XC Boys White


Results
Sep 11
11:30 am
Ray Pec Invite XC
C Team Girls

Results
Sep 11
11:00 am
Ray Pec Invite XC
C Team Boys

Results
Sep 11
10:30 am
Ray Pec Invite XC
JV Girls

Results
Sep 11
10:00 am
Ray Pec Invite XC
JV Boys

Results
Sep 11
9:30 am
Ray Pec Invite XC
Varsity Girls

Results
Sep 11
9:00 am
Ray Pec Invite XC
Varsity Boys

Results
Sep 7
4:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 JV Boys

Results
Sep 7
4:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 JV Girls

Results
Sep 7
5:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 Varsity Boys

Results
Sep 7
4:30 pm
Chillicothe XC Invite
2021 Varsity Girls

Results
Sep 2
3:00 pm
Bobcat XC Invite
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Aug 11
8:00 pm
MC Beer Mile
Relay & Alt Beer mile
troy@kcrunningcompany.com
Results
Aug 11
8:00 pm
MC Beer Mile
overall results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Jul 14
6:30 pm
Martin City Taco Mile
Brad Ziegler
Brad@kcrunningcompany.com
www.runsignup.com/Race/MO/K...

Results
Jul 5
7:00 am
JRHA 5k

Results
May 31
8:00 am
Going the Distance
10K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 31
8:00 am
Going the Distance
5K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 15
7:00 am
KCCC Half
Marathon Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 1
7:00 am
KCCC 5K Results
troy@kcrunningcompany.com
Results

Photos
Nov 14, 2020
8:00 am
Veterans Day 5K
Live In Person Run
Brad Ziegler
bziegler1003@yahoo.com
www.runsignup.com/Race/MO/P...

Results

Photos
Oct 24, 2020
12:00 am
2A Regionals
Boys/Girls

troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 24, 2020
8:00 am
5A Regionals
Boys/Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 21, 2020
8:00 am
Montrose Invite
XC results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 20, 2020
5:00 pm
MEC XC Championship
JV Boys & Girls

Results
Oct 20, 2020
4:30 pm
MEC XC Championship
Boys Varsity

Results
Oct 20, 2020
4:00 pm
MEC XC Championship
Girls Varsity

Results
Oct 17, 2020
9:00 am
Greater KC Suburban
Conference Red JV Boys

Results
Oct 17, 2020
8:30 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division Varsity Girls

Results
Oct 17, 2020
9:30 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division JV Girls

Results
Oct 17, 2020
8:00 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division Varsity Boys

Results
Oct 15, 2020
5:30 pm
Warrensburg XC Boys Small Class

Results
Oct 15, 2020
5:00 pm
Warrensburg XC HS Girls

Results
Oct 15, 2020
4:30 pm
Warrensburg XC Varsity

Results
Oct 15, 2020
4:15 pm
Warrensburg XC Boys Middle

Results
Oct 15, 2020
4:00 pm
Warrensburg XC Girls Middle

Results
Oct 13, 2020
8:00 am
Cameron XC
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 13, 2020
4:00 pm
BS MS Quad

Results
Oct 10, 2020
8:00 am
Butler Bears
XC Invite
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 10, 2020
8:00 am
Julia's Warriors Run for Hope
5k & 1 mile walk
Jodi Green
816-516-3164
greenj02@yahoo.com
www.juliaswarriorsrunforhop...

Results
Oct 7, 2020
4:30 pm
Ray Pec MS XC Invite

Results
Oct 7, 2020
8:00 am
Heartland 30K
Womens Results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 7, 2020
8:00 am
Heartland 30K
Mens Results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 3, 2020
8:00 am
KC Classic XC
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 3, 2020
9:00 am
Savannah MS and HS XC Meet

Results
Sep 29, 2020
4:00 pm
Basehor Linwood MS XC 2020

Results
Sep 26, 2020
4:00 pm
Chieftain Invite
Varsity/JV Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 26, 2020
3:00 pm
Chieftain Invite
Varsity/JV Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 24, 2020
4:00 am
Grandview Invitational XC Meet

Results
Sep 22, 2020
4:00 pm
Tonganoxie Invitational XC Meet

John Tollefson
jtollefson@tong464.org

Results
Sep 22, 2020
4:00 pm
Duane Kimball Invitational

Daniel Benz
danielbenz@sjsd.k12.mo.us

Results
Sep 20, 2020
8:00 am
Kris Solsberg XC
Varsity Boys

Results
Sep 19, 2020
8:00 am
Kris Solsberg XC
JV Girls

Results
Sep 19, 2020
8:00 am
Kris Solsberg XC
JV Boys

Results
Sep 19, 2020
8:00 am
Kris Solsberg XC
Varsity Girls

Results
Sep 19, 2020
8:00 am
Olathe South Invitational
Zach Pope
ztpope@olatheschools.org

Results
Sep 18, 2020
3:00 pm
McLouth Invitational Cross

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
C Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
C Boys

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
JV Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
JV Boys
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
Varsity Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 12, 2020
8:00 am
Ray Pec Invite
Varsity Boys
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 8, 2020
4:00 pm
Chillicothe Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 5, 2020
8:00 am
Cass County XC
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 3, 2020
8:00 am
Bobcat Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Aug 22, 2020
7:30 am
Hearts for RMHC 5K/10K
Jeff Miles
816-724-4109
www.runsignup.com/Race/MO/P...

Results
Looking for races before August, 21 2020? Click here