Race with KC Running Company                    Services                    KCRC events                    Race calendar                    RESULTS/PHOTOS

Summit Lakes MS
XC Boys White

Date: 2021-09-15

Contact:

Results:

Falcon Invitational XC - White

Falcon Invitational XC - White

September 15, 2021


Results By Race Management Systems, Inc.

Table of Contents

Finish List - Boys - Boys - Teams
Team Summary - Boys - Boys - Teams
Top

Overall Finish List - Boys

Boys

Teams


 O'all
 Place  Score Bib No Name                   Team                                    Time    Pace   Grade

    1  (< 5)    483  Brendan Santellan     Raytown                                  8:12.5  6:50/M    8 
    2  (< 5)    195  Gonzalez-Molina Aaron grandview                                8:48.0  7:20/M    7 
    3  (< 5)    306  Jack Jackson          Paul Kinder                              9:08.5  7:37/M    8 
    4  (< 5)    298  Jakob Lyon            Paul Kinder                              9:15.6  7:43/M    7 
    5      1    399  mariano hicks         Pleasant Lea                             9:17.5  7:45/M    8 
    6      2    543  Keagan Percival       Summit Lakes                             9:19.5  7:46/M    7 
    7      3    241  Ben Shurke            Kearney                                  9:19.7  7:46/M    8 
    8      4     84  Neil Daniels,         BCMS                                     9:29.5  7:55/M    8 
    9      5    334  ben abington          Pleasant Lea                             9:43.2  8:06/M    7 
   10      6    214  James Mack            Kearney                                  9:47.4  8:10/M    7 
   11      7    335  tate baker            Pleasant Lea                             9:47.7  8:10/M    7 
   12      8    400  ezekiel liles         Pleasant Lea                            10:02.3  8:22/M    8 
   13      9    339  declan champ          Pleasant Lea                            10:08.3  8:27/M    7 
   14     10    507  Michael Daley         Summit Lakes                            10:10.3  8:29/M    7 
   15  (< 5)    151  Dylan Crooks          Delta Woods                             10:11.5  8:30/M    7 
   16     11     81  Jude Bowers,          BCMS                                    10:13.8  8:32/M    8 
   17     12    548  Ryan Stratman         Summit Lakes                            10:17.9  8:35/M    7 
   18  (< 5)    496  Sam Luce              Raytown South                           10:22.2  8:39/M    8 
   19  (< 5)    477  Colton Sewell         Raytown                                 10:26.0  8:42/M    7 
   20  (< 5)    152  Myles Emerson         Delta Woods                             10:27.4  8:43/M    7 
   21     13    526  Miles Kerr            Summit Lakes                            10:31.9  8:47/M    7 
   22     14    630  Kellan Nash           Summit Lakes                            10:37.5  8:51/M    8 
   23     15    523  Xalin Howard          Summit Lakes                            10:41.1  8:54/M    7 
   24     16    273  Aiden Whetstone       Moreland Ridge                          10:42.4  8:55/M    7 
   25     17    113  Luke McClanahan       Brittany Hill                           10:44.1  8:57/M    7 
   26     18    636  Collin Stoecklein     Summit Lakes                            10:44.9  8:57/M    8 
   27     19     58  Evan McCrary,         BCMS                                    10:46.1  8:58/M    7 
   28  (< 5)    189  Parker Stephenson     Delta Woods                             10:47.2  8:59/M    8 
   29  (> 7)    530  Chase Koenig          Summit Lakes                            10:47.5  9:00/M    7 
   30     20     56  Ayden Major,          BCMS                                    10:51.7  9:03/M    7 
   31  (> 7)    536  Christian Mathes      Summit Lakes                            10:53.6  9:05/M    7 
   32     21     47  August Fries,         BCMS                                    10:54.8  9:06/M    7 
   33     22     68  Zachary Sellers,      BCMS                                    10:57.2  9:08/M    7 
   34  (< 5)    198  Jalen Ngo             grandview                               10:57.7  9:08/M    8 
   35  (> 7)    509  Mark Dill             Summit Lakes                            10:58.5  9:09/M    7 
   36     23    348  zyien iboaya          Pleasant Lea                            11:00.7  9:11/M    7 
   37     24    210  Jack Goodman          Kearney                                 11:01.1  9:11/M    7 
   38     25    347  greyson helm          Pleasant Lea                            11:04.7  9:14/M    7 
   39  (> 7)    549  Mitchell Taylor       Summit Lakes                            11:08.7  9:17/M    7 
   40     26    285  Decan Hutchison       Moreland Ridge                          11:10.2  9:19/M    8 
   41  (> 7)    510  Lincoln Dolezal       Summit Lakes                            11:10.3  9:19/M    7 
   42     27    265  Zayne Kanak           Moreland Ridge                          11:16.5  9:24/M    7 
   43     28     71  Mason Strader,        BCMS                                    11:17.0  9:24/M    7 
   44  (> 7)    540  Ian Molina Torres     Summit Lakes                            11:21.1  9:28/M    7 
   45  (> 7)    407  zac suits             Pleasant Lea                            11:22.4  9:29/M    8 
   46     29    126  Jett Wilkens          Brittany Hill                           11:23.8  9:30/M    8 
   47  (> 7)    364  ian vrentas           Pleasant Lea                            11:30.6  9:36/M    7 
   48  (> 7)    616  Arvil Bassing         Summit Lakes                            11:37.2  9:41/M    8 
   49  (> 7)    524  Amare Jones           Summit Lakes                            11:37.4  9:41/M    7 
   50  (> 7)    640  Landon Williams       Summit Lakes                            11:41.3  9:44/M    8 
   51     30    115  Aiden Volk            Brittany Hill                           11:45.6  9:48/M    7 
   52     31    125  Duncan Stultz         Brittany Hill                           11:45.6  9:48/M    8 
   53  (> 7)     64  Mason Ryan ,          BCMS                                    11:50.3  9:52/M    7 
   54  (< 5)    199  Curtis Ross           grandview                               11:54.9  9:56/M    8 
   55  (> 7)    634  Parker Salamasina     Summit Lakes                            11:56.5  9:57/M    8 
   56     32    208  Parker Blumer         Kearney                                 12:00.2 10:00/M    7 
   57  (> 7)     59  Lucas Miller,         BCMS                                    12:06.4 10:05/M    7 
   58  (> 7)    534  Cade Macias           Summit Lakes                            12:07.5 10:06/M    7 
   59  (> 7)    638  Jack Treacy           Summit Lakes                            12:08.2 10:07/M    8 
   60  (< 5)    196  Brandon Beverly Hopkingrandview                               12:10.3 10:09/M    7 
   61  (> 7)    345  brodie foley          Pleasant Lea                            12:12.3 10:10/M    7 
   62     33    110  Kolby Ginnings        Brittany Hill                           12:13.1 10:11/M    7 
   63     34    114  Corey Taylor          Brittany Hill                           12:15.5 10:13/M    7 
   64     35    112  Luke Martinez         Brittany Hill                           12:23.0 10:19/M    7 
   65  (> 7)     61  Patrick Neighbors,    BCMS                                    12:27.2 10:23/M    7 
   66  (> 7)    519  Jesse Harlow          Summit Lakes                            12:48.1 10:40/M    7 
   67  (> 7)    514  Eli Flynn             Summit Lakes                            12:52.8 10:44/M    7 
   68  (> 7)    541  Aiden Ouch (Ooch)     Summit Lakes                            12:53.0 10:44/M    7 
   69  (> 7)     50  Kyric Johnson,        BCMS                                    12:58.7 10:49/M    7 
   70  (> 7)    354  tristan mcmurry       Pleasant Lea                            13:01.5 10:51/M    7 
   71  (> 7)    513  Caleb Enholm          Summit Lakes                            13:07.7 10:56/M    7 
   72     36    239  Jace Miller           Kearney                                 13:10.8 10:59/M    8 
   73  (> 7)    505  Barron Covinsky       Summit Lakes                            13:20.9 11:07/M    7 
   74  (> 7)    553  Charlie Willard       Summit Lakes                            13:34.0 11:18/M    7 
   75  (> 7)    516  Hudson Goetz          Summit Lakes                            13:50.7 11:32/M    7 
   76     37    263  Jason Dunwiddie       Moreland Ridge                          13:57.3 11:38/M    7 
   77  (> 7)    497  Jalil Abdulqaadir     Summit Lakes                            14:13.6 11:51/M    7 
   78  (> 7)    617  Leo Beard             Summit Lakes                            14:19.2 11:56/M    8 
   79  (> 7)    539  Gideon Mennemeyer     Summit Lakes                            14:21.2 11:58/M    7 
   80     38    270  Kaven Srinouanchanthr Moreland Ridge                          14:24.8 12:01/M    7 
   81  (> 7)    506  Lance Dahn            Summit Lakes                            14:26.1 12:02/M    7 
   82  (< 5)    492  Nathan Muchuri        Raytown South                           14:38.0 12:12/M    7 
   83  (> 7)     98  Preston Schreiber,    BCMS                                    14:42.5 12:15/M    8 
   84  (< 5)    304  Trent Davis           Paul Kinder                             14:46.4 12:19/M    8 
   85  (> 7)    535  Joel Manley           Summit Lakes                            14:58.0 12:28/M    7 
   86     39    264  Jaiden Edwards        Moreland Ridge                          15:07.5 12:36/M    7 
   87  (> 7)     45  Ivan Fischer,         BCMS                                    15:20.6 12:47/M    7 
   88  (> 7)     99  Jeremiah Sleeper,     BCMS                                    15:25.6 12:51/M    8 
   89     40    290  Peter Webb            Moreland Ridge                          16:03.9 13:23/M    8 
   90  (< 5)    495  Ebrymah Jallow        Raytown South                           20:12.8 16:51/M    8 
Top

Team Summary Report - Boys

Boys

Teams


                                          Top  5             ------- Finishers -------
 Place  Team                              Places              1   2   3   4   5  6*  7*        

    1 Pleasant Lea                           30               1   5   7   8   9  23  25         
        Top  5 Times: 48:59.2

    2 Summit Lakes                           51               2  10  12  13  14  15  18         
        Top  5 Times: 50:57.4

    3 BCMS                                   75               4  11  19  20  21  22  28         
        Top  5 Times: 52:16.1

    4 Kearney                               101               3   6  24  32  36                 
        Top  5 Times: 55:19.4

    5 Brittany Hill                         140              17  29  30  31  33  34  35         
        Top  5 Times: 57:52.3

    6 Moreland Ridge                        144              16  26  27  37  38  39  40         
        Top  5 Times: 1:01:31.3

 Inc. Delta Woods                          3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. grandview                            4 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Paul Kinder                          3 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Raytown                              2 finishers                                          
        Top  5 Times: 

 Inc. Raytown South                        3 finishers                                          
        Top  5 Times: 


Date Name & Distance Contact Results Photos
Oct 14
5:45 pm
Warrensburg HS
XC Invitational
Varsity Boys Small School
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 14
5:00 pm
Warrensburg HS
XC Invitational
Varsity Girls
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 14
4:30 pm
Warrensburg HS
XC Invitational
Varsity Boys Large School
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 14
4:00 pm
Warrensburg HS
XC Invitational
MS Boys
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 14
3:45 pm
Warrensburg HS
XC Invitational
MS Girls
Steve Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 12
5:00 pm
Barstow MS XC
6th Grade
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 12
5:00 pm
Barstow MS XC
Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 12
4:30 pm
Barstow MS XC
Girls Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
JV Boys

Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
JV Girls

Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
Varsity Girls

Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
Varsity Boys

Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
Middle School
Girls

Results
Oct 12
8:00 am
Cameron XC
Middle School
Boys

Results
Oct 11
5:15 pm
BS Middle School
XC Championships
Boys A Race
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 11
4:45 pm
BS Middle School
XC Championships
Girls A Race
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 11
4:15 pm
BS Middle School
XC Championships
Boys B Race
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 11
4:00 pm
BS Middle School
XC Championships
Girls B Race
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 10
8:00 am
11th Annual Bill Cross
5K benefiting Feed Northland
Chris Evans
816-301-4483
cevans@feednorthlandkids.org
www.feednorthlandkids.org

Results
Oct 9
11:00 am
Butler XC Invite
Middle School
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 9
10:00 am
Butler XC Invite
JV
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 9
9:00 am
Butler XC Invite
Varsity
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 9
8:00 am
Julia's Warriors
Run for Hope 5k Run
& 1 Mile Walk
Jodi Green
816-516-3164
greenj02@yahoo.com
www.juliaswarriorsrunforhop...

Results
Oct 5
4:00 am
Matt Gannon Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 5
6:00 pm
Ray Pec MS XC
A Boys/Girls
Steven Blew
steveblewruns@yahoo.com

Results
Oct 5
5:00 pm
Ray Pec MS XC
B Boys/Girls
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 5
4:30 pm
Ray Pec MS XC
C Boys/Girls
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 3
8:00 am
Strutt With Your Mutt 3K
Molly Moody
816-986-4409
mmoody@waysidewaifs.org
waysidewaifs.org

Results
Oct 2
10:00 am
Grain Valley XC
JV Girls & Boys
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 2
9:30 am
Grain Valley XC
MS Girls
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 2
9:00 am
Grain Valley XC
Invite MS Boys
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 2
8:30 am
Grain Valley XC
Invite Varsity Girls
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 2
8:15 am
Grain Valley XC
Invite Varsity
Boys
Steven Blew
steve@kcrunningcompany.com

Results
Oct 2
11:00 am
Savannah XC
JV Boys

Results
Oct 2
10:30 am
Savannah XC
Varsity Boys

Results
Oct 2
8:00 am
KC Classic
JV Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 2
8:00 am
KC Classic
Varsity Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 2
8:00 am
KC Classic
C Team Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 2
10:00 am
Savannah XC
Varsity Girls

Results
Sep 30
6:00 pm
Maranatha Christian
Academy XC Invite
Varsity Boys

Results
Sep 30
5:30 pm
Maranatha Christian
Academy XC Invite
Varsity Girls

Results
Sep 30
5:00 pm
Maranatha Christian
Academy XC Invite
JV Boys & Girls

Results
Sep 30
4:30 pm
Maranatha Christian
Academy XC Invite
8th Grade Boys & Girls

Results
Sep 30
4:00 pm
Maranatha Christian
Academy XC Invite
7th Grade Boys & Girls

Results
Sep 28
8:00 am
Irish XC Invite
Freshmen/JV Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 28
8:00 am
Irish XC Invite
Varsity Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 28
8:00 am
Irish XC Invite
Varsity Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 28
8:00 am
Irish XC Invite
JV Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 26
8:00 am
H30K Results
Female
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 26
8:00 am
H30K Mens
Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 23
5:30 pm
Grandview XC
Varsity Boys

Results
Sep 23
5:00 pm
Grandview XC
Varsity Girls

Results
Sep 23
4:30 pm
Grandview XC
JV Boys

Results
Sep 23
4:00 pm
Grandview XC
JV Girls

Results
Sep 23
3:30 pm
Grandview XC
Freshman/Sophomore

Results
Sep 21
6:00 am
Tonganoxie Invite
Varsity Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 21
6:00 pm
Tonganoxie Invite
Varsity Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 21
6:00 pm
Tonganoxie Invite
JV Boys
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 21
6:00 pm
Tonganoxie Invite
JV Girls
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Sep 21
5:30 pm
Duane Kimble XC
JV Girls

Results
Sep 21
5:00 pm
Duane Kimball XC
Varsity Boys

Results
Sep 21
4:30 pm
Duane Kimble XC
Varsity Girls

Results
Sep 21
4:00 pm
Duane Kimble XC
JV Boys

Results
Sep 19
9:00 am
Seize the Day 10k Run and
Laura Roeseler
314-449-9456
lroeseler@efmk.org
www.classy.org/event/2021-k...

Results
Sep 18
11:15 am
Kris Solsberg XC
Boys C Team

Results
Sep 18
10:45 am
Kris Solsberg XC
C Team Girls

Results
Sep 18
9:15 am
Kris Solsberg XC
JV Girls

Results
Sep 18
10:00 am
Kris Solsberg XC
JV Boys

Results
Sep 18
8:15 am
Kris Solsberg XC
Varsity Girls

Results
Sep 18
8:45 am
Kris Solsberg XC
Varsity Boys

Results
Sep 16
6:00 pm
McClouth Invite
Varsity Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
5:00 am
McClouth Invite
8th Grade
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
4:00 pm
McClouth Invite
7th Grade
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
6:00 pm
McLouth Invite
Varsity Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 16
5:00 pm
McLouth Invite
JV Results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 15
4:00 pm
Turner XC Invite
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 15
6:15 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Navy

Results
Sep 15
6:00 pm
Summit Lakes MS
XC Girls Navy

Results
Sep 15
5:45 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Silver

Results
Sep 15
5:15 am
Summit Lakes MS
XC Girls Silver

Results
Sep 15
5:00 pm
Summit Lakes MS
XC Boys Green

Results
Sep 15
4:45 pm
Summit Lakes MS
XC Girls Green

Results
Sep 15
4:00 pm
Summit Lakes MS
XC Girls White

Results
Sep 15
4:30 pm
Summit Lakes MS
XC Boys White


Results
Sep 11
11:30 am
Ray Pec Invite XC
C Team Girls

Results
Sep 11
11:00 am
Ray Pec Invite XC
C Team Boys

Results
Sep 11
10:30 am
Ray Pec Invite XC
JV Girls

Results
Sep 11
10:00 am
Ray Pec Invite XC
JV Boys

Results
Sep 11
9:30 am
Ray Pec Invite XC
Varsity Girls

Results
Sep 11
9:00 am
Ray Pec Invite XC
Varsity Boys

Results
Sep 7
4:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 JV Boys

Results
Sep 7
4:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 JV Girls

Results
Sep 7
5:00 pm
Chillicothe XC Invite
2021 Varsity Boys

Results
Sep 7
4:30 pm
Chillicothe XC Invite
2021 Varsity Girls

Results
Sep 2
3:00 pm
Bobcat XC Invite
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results
Aug 11
8:00 pm
MC Beer Mile
Relay & Alt Beer mile
troy@kcrunningcompany.com
Results
Aug 11
8:00 pm
MC Beer Mile
overall results
troy@kcrunningcompany.com
Results
Jul 14
6:30 pm
Martin City Taco Mile
Brad Ziegler
Brad@kcrunningcompany.com
www.runsignup.com/Race/MO/K...

Results
Jul 5
7:00 am
JRHA 5k

Results
May 31
8:00 am
Going the Distance
10K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 31
8:00 am
Going the Distance
5K Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 15
7:00 am
KCCC Half
Marathon Results
Troy Fitzgerald
troy@kcrunningcompany.com

Results

Photos
May 1
7:00 am
KCCC 5K Results
troy@kcrunningcompany.com
Results

Photos
Nov 14, 2020
8:00 am
Veterans Day 5K
Live In Person Run
Brad Ziegler
bziegler1003@yahoo.com
www.runsignup.com/Race/MO/P...

Results

Photos
Oct 24, 2020
12:00 am
2A Regionals
Boys/Girls

troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 24, 2020
8:00 am
5A Regionals
Boys/Girls
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 21, 2020
8:00 am
Montrose Invite
XC results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 20, 2020
5:00 pm
MEC XC Championship
JV Boys & Girls

Results
Oct 20, 2020
4:30 pm
MEC XC Championship
Boys Varsity

Results
Oct 20, 2020
4:00 pm
MEC XC Championship
Girls Varsity

Results
Oct 17, 2020
9:00 am
Greater KC Suburban
Conference Red JV Boys

Results
Oct 17, 2020
8:30 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division Varsity Girls

Results
Oct 17, 2020
9:30 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division JV Girls

Results
Oct 17, 2020
8:00 am
Greater KC Suburban Conference
Red Division Varsity Boys

Results
Oct 15, 2020
5:30 pm
Warrensburg XC Boys Small Class

Results
Oct 15, 2020
5:00 pm
Warrensburg XC HS Girls

Results
Oct 15, 2020
4:30 pm
Warrensburg XC Varsity

Results
Oct 15, 2020
4:15 pm
Warrensburg XC Boys Middle

Results
Oct 15, 2020
4:00 pm
Warrensburg XC Girls Middle

Results
Oct 13, 2020
8:00 am
Cameron XC
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 13, 2020
4:00 pm
BS MS Quad

Results
Oct 10, 2020
8:00 am
Butler Bears
XC Invite
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 10, 2020
8:00 am
Julia's Warriors Run for Hope
5k & 1 mile walk
Jodi Green
816-516-3164
greenj02@yahoo.com
www.juliaswarriorsrunforhop...

Results
Oct 7, 2020
4:30 pm
Ray Pec MS XC Invite

Results
Oct 7, 2020
8:00 am
Heartland 30K
Womens Results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 7, 2020
8:00 am
Heartland 30K
Mens Results
Troy
troy@kcrunningcompany.com

Results
Oct 3, 2020
8:00 am
KC Classic XC
troy@kcrunningcompany.com
Results
Oct 3, 2020
9:00 am
Savannah MS and HS XC Meet

Results
Sep 29, 2020
4:00 pm
Basehor Linwood MS XC 2020

Results
Sep 26, 2020
4:00 pm
Chieftain Invite
Varsity/JV Boys
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 26, 2020
3:00 pm
Chieftain Invite
Varsity/JV Girls
troy@kcrunningcompany.com
Results
Sep 24, 2020
4:00 am
Grandview Invitational XC Meet

Results
Sep 22, 2020
4:00 pm
Tonganoxie Invitational XC Meet

John Tollefson
jtollefson@tong464.org

Results
Sep 22, 2020
4:00 pm
Duane Kimball Invitational

Daniel Benz
danielbenz@sjsd.k12.mo.us

Results
Looking for races before September, 20 2020? Click here